ps styling komentari

ps styling komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
joj sto vi imate mocne zivce... :)
ja davno zavrsio, ostavio..i sad cekam..a vala i nisam se nest puno ni potrudio..
 
ev gledam vi radite neumorno vec sam zakasnio da odradim projekat koji sam zamislio a nemogu izdrzati da ovu fabiju ne uradim. upravo mi je sinula ideja sta cu da uradim. Nadam se da cu uspjeti uraditi do roka znaci 25-og vidimo se aBd.:lol::lol::lol:
 
Član
valja cekat 25.11 ja vec zavrsio davno i sad mi samo auto stoji nedaj boze ocel mi ga ko obrisat
 
ja uradio jedan u boji i jedan BW - a samo auto u boji... nemogu da se odlucim...
da i mogu postaviti oba ili ... predlozi koji da stavim... onako nasljepo :)
 
Član
Remblender je napisao(la):
ja uradio jedan u boji i jedan BW - a samo auto u boji... nemogu da se odlucim...
da i mogu postaviti oba ili ... predlozi koji da stavim... onako nasljepo :)

stavi jedan ispod drugog ;)


0g1 je napisao(la):
ja neznam zasto ste postavili rad kada smo se svi dogovorili nuista prije utorka :icon_mad:

ja sam već piso o tome al džaba kad niko ne čita :icon_mad:
 
ko se ne drzi pravila ..... neka bude diskvalifikovan .... ali to se moze primjeniti samo u toku takmicenja.... a ako neko non stop krsi pravila sljedi -1 reputation...... (to je da se mene pita)
 
Član
Remblender je napisao(la):
ko se ne drzi pravila ..... neka bude diskvalifikovan .... ali to se moze primjeniti samo u toku takmicenja.... a ako neko non stop krsi pravila sljedi -1 reputation...... (to je da se mene pita)

slazem se :cool:
 
0g1 je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
ko se ne drzi pravila ..... neka bude diskvalifikovan .... ali to se moze primjeniti samo u toku takmicenja.... a ako neko non stop krsi pravila sljedi -1 reputation...... (to je da se mene pita)

slazem se :cool:

i ja isto slazem se jos jednom nek skrse pravila diskvalifikacija
 
ev malo refresh za njbolju temu
just one more day left
be ready for surprise
:icon_question:
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top