PS Challenge komentari

PS Challenge komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
Trozic je napisao(la):
druže isti komentar sam ja napisao na BG 5 u prvom krugu,da znam ko će pobjediti... na kraju sam ja pobjedio,jer sam se dosta trudio i radio sam svaki dan,ako je rok za raditi bio 5 dana sve sam iskoristio svaki dan sam dorađivao rad,samo treba volje za PS i polako i ćeš vidjeti razliku ;)

već sam jednom napisao u drugoj temi ev i ovdje :icon_biggrin:

do sad u svih 6 BG je na kraju pobjedio neko od koga se nije ocekivalo na pocetku...ovo ti je ko liga sampiona,nikad se ne zna ;)

napisacu uskoro nesto u vezi BG 7,ganja se i oko sponzorstva nesto itd...pa cemo vidit
 
Trozic je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
ja jos smisljam ideje samo sam ga spustio i felge stavio :icon_arrow:
a ima dana :icon_biggrin:



a i onako znam ko ce pobjedit predvidio sam necu vam reci da se nebi ljutili

fast..tuning20 je napisao(la):
ih dobar ja 9 mjesto:icon_redface::icon_cryAl nea vze i onako nenadam se 5 mjestu ni sad u ovom novom takmicenju jer sam uvjeren i znam ko ce pobjedit

druže isti komentar sam ja napisao na BG 5 u prvom krugu,da znam ko će pobjediti... na kraju sam ja pobjedio,jer sam se dosta trudio i radio sam svaki dan,ako je rok za raditi bio 5 dana sve sam iskoristio svaki dan sam dorađivao rad,samo treba volje za PS i polako i ćeš vidjeti razliku ;)

već sam jednom napisao u drugoj temi ev i ovdje :icon_biggrin:

I ja osvojio BG IV, a sad nestigoh u prvih 5 ... heh ... trud i sreca idu zajedno......
 
ev sad trozicu gledo ti rad ti si stojadina :icon_eek:uradio nemam zamjerke bogami rad ti je bio odlican svaka cast (deyo nemoj da se ljutis)


na bg IV kod Remblender imo si predobar rad
 
fast..tuning20 je napisao(la):
ev sad trozicu gledo ti rad ti si stojadina :icon_eek:uradio nemam zamjerke bogami rad ti je bio odlican svaka cast (deyo nemoj da se ljutis)


na bg IV kod Remblender imo si predobar rad

ma sve je to kako se potrefi..... ako mi legne auti i jos budem raspolozen za rad...... ispadne perverzija.... gleda se svaka sitnica.....
ako ne legne.... mozes se truditi koliko hoces... nece da izadje nista dobro......
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
heheh nemoras je ni radit:)



a mozel meni neko pomoc



http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=13112

http://bhtuning.com/showthread.php?tid=13112&pid=212435&#pid212435
:icon_biggrin:
 
izgleda da ja necu ucestvovati jer imam zabranu na racunar do daljnjeg pa aBd do BG mozda dobijem dozvolu (sve internet klubove sam pretreso i ni jedan nema ps) molio bih moderatora da moj post prijave u ps challenge izbrise)
et toliko od mene
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top