PS Challenge komentari

PS Challenge komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
joj trozicu treba li ti pomoc oko slanja PM sa podacima o takmicenju, koji su valja sve poruke poslat a tek si otvorio temu.hehehe sala mala:icon_smile:
 
Član
troza, bolje da bude ko sto je i na dosadasnjim BG-ovima. da se slika organizatoru pa da on postavlja.a evo i zasto. tamo si napiso da se ne postavlja prije roka, a znaci neko moze imat duze od 7 dana. npr neko postavi navece odma u 0:10, a neko sutradan u 19:00... mislim da si skonto sta sam htio reci... ;)

ps, emir je u pitanju :icon_biggrin:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
troza, bolje da bude ko sto je i na dosadasnjim BG-ovima. da se slika organizatoru pa da on postavlja.a evo i zasto. tamo si napiso da se ne postavlja prije roka, a znaci neko moze imat duze od 7 dana. npr neko postavi navece odma u 0:10, a neko sutradan u 19:00... mislim da si skonto sta sam htio reci... ;)

ps, emir je u pitanju :icon_biggrin:

nisam se toga sjetio druže ona sam pravila ganjo tako da sam to zaboravio
hvala na savjetu biće tako ;) sve ću ja napisati kad se počne raditi biće i preglednije sve slike u jednom postu ;)

EDIT
@cico_mevle
nije problem za pm ako ima npr. 15 takmičara to su tri poruke :D
Copy/Paste čuda radi :D
 
@knoxville -> taman nesto kontam da stavim, neku zajebanciju i ugledam tvoju prijavu..... ekstra je........

svaka cast za ideju.....
 
Član
ima dosta takmičara biće zanimljivo :cool:
već je knoxville rekao za vt, i meni je drago da je živnuo ovaj dio foruma ;)
 
Član
već se prijavilo dosta članova pa se može lagano i početi radiće s kia rio
došlo je do izmjene pravila oko postavljanja radova,
http://bhtuning.com/showthread.php?tid=12964&pid=209831&#pid209831
 
ja jos smisljam ideje samo sam ga spustio i felge stavio :icon_arrow:
a ima dana :icon_biggrin:



a i onako znam ko ce pobjedit predvidio sam necu vam reci da se nebi ljutili
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
ja jos smisljam ideje samo sam ga spustio i felge stavio :icon_arrow:
a ima dana :icon_biggrin:



a i onako znam ko ce pobjedit predvidio sam necu vam reci da se nebi ljutili

fast..tuning20 je napisao(la):
ih dobar ja 9 mjesto:icon_redface::icon_cryAl nea vze i onako nenadam se 5 mjestu ni sad u ovom novom takmicenju jer sam uvjeren i znam ko ce pobjedit

druže isti komentar sam ja napisao na BG 5 u prvom krugu,da znam ko će pobjediti... na kraju sam ja pobjedio,jer sam se dosta trudio i radio sam svaki dan,ako je rok za raditi bio 5 dana sve sam iskoristio svaki dan sam dorađivao rad,samo treba volje za PS i polako i ćeš vidjeti razliku ;)

već sam jednom napisao u drugoj temi ev i ovdje :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top