projekt opel manta

projekt opel manta

Član
sandy_mo je napisao(la):
Jesi razmisljao o spustanju krova? Mislim kad si vec kompletnu transformaciju odradio valjalo bi i krov malo spustiti i odraditi neke difuzore po krovu da sve bude izmjenjeno i u skladu ;)
[/qsad necu to raditi al na drugom projektu imam u planu

lhasa_green_beast je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Interceptor ime za auto,Pobjesneli Budja za tebe :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Nema potrebe za imenom za auto.Neko je davno izmislio,Opel Manta ;)

LOL :lol: Pa vidis li da covjek hoce da predlozimo neko ime za auto. Meni je dobro npr. Interceptor sto je Ervin spomenuo. LOL :icon_exclaim:
moj bmw prosli je bio presretac lijepo ime



BlackPrince86 je napisao(la):
Interceptor ime za auto,Pobjesneli Budja za tebe :lol:

exstra

xxfmanxx je napisao(la):
dobro napreduje svaka cast. jedino sto zadnji dio auta u dizajnerskom smislu nekako izgleda puno moderniji u odnosu na prednji, jer prednji malo baca na americke old school muscle cars, al dobro mozda se to samo tako cini na slikama.

sve je to dobro na kraju ce sve biti ok barem tako mislim
 
Član
Daj prepravi taj prednji kraj i da slusas ovo poslije :p [video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NATbOE2h-os&feature=related[/video]
 
Pa da,Presretac kao prevod od Interceptor.Moze bit Mantaceptor,ili nesto na taj fazon.
Mantaceptor Zero-One, kao prvi koncept,svidja mi se :icon_smile:
Ili mozes na fazon Lamba nesto.Saronja,Brezonja itd :lol:
 
Izvinjavam se,nisam vidjeo da se trazi ime . .Do mene :icon_smile:


Ja mislim da bi Mantaceptor bio pun pogodak ;) I stavis neku nalju nazad ili tako nesto :cool:

A BlackPrince zaboravio si predloziti uz Saronnju,Brezonju i Jablana :lol:
 
Ako si je ovako lijepo zaoblio pozadi , nije mi jasno sto je šiljiš naprijed ??
Uradi i prednji kraj da bude u skladu sa zadnjim , izgledat ce kao da si 2 auta navario na sredini.
 
Član
JOCA_AMSTERDAM je napisao(la):
Ako si je ovako lijepo zaoblio pozadi , nije mi jasno sto je šiljiš naprijed ??
Uradi i prednji kraj da bude u skladu sa zadnjim , izgledat ce kao da si 2 auta navario na sredini.

neznam sta bi ti reko osim da se meni tako svidja,naravno auto radim za sebe,bez ljutnje,pricekajmo malo dok se ofarba auto pa cemo da vidimo dali ce biti iz dva djela,ipak ja ovo godinama radim,malo ko u bosni ovako nesto radi,il nemaju muda il nemaju kesa,a ja imam oboje ocito,svako nesto meni predlaze,evo ja ovako kazem dodji u moju garazu pa napravi ak je tako jednostavno ........................bez ljutnje ipak ovo su moji projekti

BlackPrince86 je napisao(la):
Pa da,Presretac kao prevod od Interceptor.Moze bit Mantaceptor,ili nesto na taj fazon.
Mantaceptor Zero-One, kao prvi koncept,svidja mi se :icon_smile:
Ili mozes na fazon Lamba nesto.Saronja,Brezonja itd :lol:

Mantaceptor Zero-One zanimljivo

adem93 je napisao(la):
Daj prepravi taj prednji kraj i da slusas ovo poslije :p [video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NATbOE2h-os&feature=related[/video]

ne svidja mi se napred tako a ni auto nema linju da se tako pravi previsoko stoji motor a vec sam uzeo farove od bmw mora na njemu nesto da bude od bmw ipak hvala pozdrav
 
Druze nemoj da se ljutis al i meni je prednji kraj promasaj.Kao da si joj nabio kosilicu na branik.Zadnji kraj je prelijep,zaoblljen fino,pa ti svjetujem i ja da pojednostavis izgled prednjeg branika.Ovako ne izgleda harmonicno kao cjelina.
 
Član
Pa upravu si kralju a i bilo bi pre jebeno uraditi nes kao na video ma bit ce to dobro ba unikatno bez preseravanja ;) fin autic bgm ;) samo naprijed
 
Član
adem93 je napisao(la):
Pa upravu si kralju a i bilo bi pre jebeno uraditi nes kao na video ma bit ce to dobro ba unikatno bez preseravanja ;) fin autic bgm ;) samo naprijed
hvala hvala


mahe007 je napisao(la):
A da probas ugraditi farove od BMW e31;);)

vec sam kupio od e30 crne

BlackPrince86 je napisao(la):
Druze nemoj da se ljutis al i meni je prednji kraj promasaj.Kao da si joj nabio kosilicu na branik.Zadnji kraj je prelijep,zaoblljen fino,pa ti svjetujem i ja da pojednostavis izgled prednjeg branika.Ovako ne izgleda harmonicno kao cjelina.

ak se ja nesikiram onda je sve ok to samo tako izgleda inace to je exstra dok dodje motor u njega 7cm je od zemlje znaci nisko nisko kad se sve to lijepo stavi u kalaj pa tecni aluminijum pa filer bice i zaobljeno malo cekacemo zavrsetak
 
Ne ljutim se ;)
zadnji kraj mi je odlican , ko te god vidi od pozadi mislit ce da je neko "skuplje" auto.
Cijenim ja trud sto si ulozio , ajd sacekat cu da vidim na sta ce ispasti ;)
 
Član
runjo je napisao(la):
drug svaka cast

hvala :cool:

JOCA_AMSTERDAM je napisao(la):
Ne ljutim se ;)
zadnji kraj mi je odlican , ko te god vidi od pozadi mislit ce da je neko "skuplje" auto.
Cijenim ja trud sto si ulozio , ajd sacekat cu da vidim na sta ce ispasti ;)
i meni je najljepsa nazad,ali vremena vise nema mora na farbanje
 
Sve pohvala prijatelju za veliki trud i ogroman respect.
Puno ulozeno zivaca i vremena, sto donosi ovakav rezultat.
Malo mi je prednji kraj pretjeran, bar sto se vidi na par ovih slika, ali neznaci da ce to kad se sve uklopi bit tip top, koja boja ide???
 
Top