Prodaja i izrada gumenih znakova ! ! !

Prodaja i izrada gumenih znakova ! ! !

Član
Da ali napravis nesto fino i da nije zelene boje. Okaci na pik...ko vozi bolje auto vjerujem da bi kupio pa i ja sam...
 
Član
Da ali napravis nesto fino i da nije zelene boje. Okaci na pik...ko vozi bolje auto vjerujem da bi kupio pa i ja sam...
pokusat cu nesto,trenutno nemam vremena toliko od skole i maturskog da se bas posvetim radu i nekim idejama,ali odradim ovako par narudbi i tako,u planu imam poceti se baviti jos jednim biznisom pa i to planiram malo,pa cemo vidjeti
 
Član
Da se malo osvjezi tema
Stilo/abarth privjesci
1.jpg


BMW znak za kljuc (11mm)
2.jpg
3.jpg
4.jpg

FORD black
5.jpg

Jos jedan zanimljiv nacin koristenja 3D stickera
6.jpg
7.jpg

8.jpg

Skoda octavia
9.jpg

011.jpg

010.jpg

BMW
012.jpg

013.jpg

Audi znak za kljuc
014zUp8o.jpg
015I29Zg.jpg
016ONRl1.jpg

M power
01703Bec.jpg
0186NrZq.jpg

Germany flag (jedna varijanta)
019HqVu.jpg

BMW privjesak
020N7ioH.jpg

GIUGIARO
021H3WzU.jpg

France flag
022opwK.jpg

Germany flag (druga varijanta)
023DGZ7M.jpg

Stari twingo,a novi logo za cepove na felgama :D
024znhuZ.jpg
025w3Ext.jpg

Alfa new logo
026WiR29.jpg

Citroen DS5 black on black
027sdNPQ.jpg
028PM025.jpg
 
Član
Jel moguce uradit opelov znak za prednju masku...al da bude suplje gdje treba? Il se radi da sve bude popunjeno, cijela povrsina? Komplikovano je objasnit :D
 
Član
Koliko bi otprilike bio jedan znak? Promjera 12-15cm? Imam jos neke raje pa da vidim jesu li zainteresovani, ako ne onda cu samo ja narucit...i ako jos nesto skontam usput, ove njemacke zastave mi se svidjaju
 
A inace, kakva je ta smola, gdje kupiti i kako traziti... Volio bi pokusati da vidim kako sljaka, inace sam dizajner pa bi se okusao, imam dosta slobodnog vremena :)
 
Top