procjena?

procjena?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev ovako,izletila mi zamjena za woofer,momak mi nudi
Rockford Fosgate PL2-210
http://www.crutchfield.com/S-MHPqseMNr80/p_575PL2210/Rockford-Fosgate-PL2-210.html
2x10" za zamjenu za moj pioneer 307d4
pa me zanima sta je bolje,snaga je ista,moj sub je skoro nov,najjace pojacalo na kojem je svirao je 90W RMS-a,kupljen je prije par mjeseci,u kutiji tapaciranoj kozom sa portom,maskom...pa me zanima,koliko trebam nadoplatit,tj. koliko vrijede ovi njegovi RF?ne znam u kakvom su stanju,kaze da nisu otvarani...
koji prave kvalitetniji zvuk,trajnost,i slicno
thx:cool:
 
Član
Da sam na tvom mjestu mijenjao bi odmah samo vidi koliko trazi za nadoplatu.
Rockford Fosgate je ipak jedan od vodecih brendova.I samo cu ti reci da bolje sviraju od tog tvoga pioneer i jace i kvalitetnije da ne pricam.
Et toliko pozz
 
Član
koliko da nadoplatim?nisam u toku s polovnim zvucnicima,znam kako se krecu samo oni iz izloga:D
i thx za odgovor;)
 
Član
jbg to ti ne mogu reci stvarno jer neznam koliko se krece cijena onih RF a da ti napatam kazem mogu samo da lupim
pogledaj malo po netu googlaj
da to nisu od DADE zvucnici
 
Član
jarane nista ti nebrini za nadoplatu
AKO TRIBA MI CEMO SKUPIT
ajmo svi po post za nasega edoze-a
haha salu na stranu,stvarno mislim da bi to trebao mijenjati
a sto se tice nadoplate nemoj mu dat da te zahahaha ebe jer nije ni tvoje za bacit
neka razumna cijena-ti procijeni!:icon_smile:
 

IGY

Član
pa jedno pokusaj ti za 150 da mu doplatis, mada opet 200 i tvoj woofer je sasvim ok
a to da ce puno ljepse svirati u to nemas sumnje :icon_smile:
 
Član
gledaj ovako ja neznam kakav je kod tebe sub nisam ga vidio (mislim kutiju)a ovaj RF sam vidio na slikama kod lika sto ga prodaje i cini mi se da ga prodaje za 280 km trenutno sto ne znaci da ne moze ici jos malo nize
pa ti procjecni koliko mislis da tvoj vrijedi sa kutijom i nadoplatis mu na njegov iznos kontas :icon_eek:
 
Član
pa nema ga,puno mi nadoplatit 150-200KM za nesto sto je iste snage kao i ovaj moj,kako god ono sviralo;)
vidjecu jos s momkom,valjda ce moci za nize:icon_smile:
 

IGY

Član
opet se vi razbacujete snagom
ne mora znaciti da ako nesto ima kilu RMS svira bolje nego nesto sto ima 200 rms

bitno je kako to sve sloziti, kutiju potrefiti, instalacija da je OK, itd
puno faktora ucestvuje u stvaranju dobrog bassa, ;)
 
Član
RF je u fabrickoj kutiji i to se zna onda kako svira :icon_biggrin:
A koliko imaju rms nema veze uvijek bolje sviraju dvije 10`` od jedne 12``:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top