Problem struja

Problem struja

Član
Radi se o opel astri F 1.7 D . Dosao sam jutros sa posla i sve je uredno bilo.Danas oko 3 hocu da upalim,dam kontakt ali nista se ne događa,nikakva lampica ne svjetli.Upalim auto i dalje ne gori kontrolna tabla ni svjetla posto su automatski nastimana. Kad svjetla upalim na prekidac rade , ali mi ne radi mjerac goriva,brzinu mi ne mjeri, nista znaci na kontrolnoj. Vjerovatno je neki relej jer sam sve osigurace pregledao i svi mi izgledaju uredno.Nasao sam jedan relej koji se grije,jel postoji neki nacin da ga ispitam i sta vi mi predlazete , poz

Uglavnom sve sto je islo preko kontakta , odnosno sto se palilo kad auto upalim vise se ne pali :(
 
Član
Relej je tesko ispitati...tebi je auto u nekom vecem spoju. Pametnije da to odvezes elektricaru dok imas sta da vozis. Inace bi mogao da nadrljas puno. Desavaju ti se nezgodne stvari sa strujom. I mislim da sam neces srediti situaciju
 
Član
Problem rjesen. Neko je ugradio sigurnosni osigurac ispod suvozacevog sjedista,to sam zamjenio i sada sve radi . Sada se posvjecujem radiu :D , hvala.
 
Top