Problem sa zadnjim plocicama

Problem sa zadnjim plocicama

Znaci zamjenio prije neka 3 mjeseca,kupljene u Nissan servisu,originalne,preso ni 5000 km,evo ih,nema nista od njih :icon_cry:i skoro bio kod nekog "majstora" u Bosni dotezo rucnu,bas je puno stego,pa se pitam da nije nesto zajebo:icon_question: jer nemoguce da se tako brzo istrose,nisam ih ni forsiro,iskreno...
 
Početnik
BlackPrince86 je napisao(la):
Znaci zamjenio prije neka 3 mjeseca,kupljene u Nissan servisu,originalne,preso ni 5000 km,evo ih,nema nista od njih :icon_cry:i skoro bio kod nekog "majstora" u Bosni dotezo rucnu,bas je puno stego,pa se pitam da nije nesto zajebo:icon_question: jer nemoguce da se tako brzo istrose,nisam ih ni forsiro,iskreno...

Moguce da su imali dodir sa diskom i bez pritiskanja kocnice pa ih je to potrosilo.Mozda ti je taj majstor previse zategao rucnu pa su plocice i u normalnoj voznji "trljale" o disk i pojelo ih ;)
 
Znaci nisam jedini koji je doso do takvog zakljucka.Al najvise me sad brine sto mi je taj isti "majstor" taj dan zamijenio i set kvacila :D
 
Početnik
BlackPrince86 je napisao(la):
Znaci nisam jedini koji je doso do takvog zakljucka.Al najvise me sad brine sto mi je taj isti "majstor" taj dan zamijenio i set kvacila :D

Ja bi zamijenio to opet kod pravog majstora :D
A ne nezz vjeruj meni je to prvo palo napamet ili da nisu diskovi "losi" tj izbrazdani ili krivi pa pojeli plocice mada malo vjerovatno :icon_question:
 
Samo da kazem,nakon par dana cekanja novih plocica,auto opet koci normalno,i nista ne skripi.Kao da je blokirala bila jednostavno,samo:icon_eek:
 
Top