Problem sa pumpom goriva AUDI A4

Problem sa pumpom goriva AUDI A4

Član
Zdravo svima,imam samo jedno pitanje, otisao mi je rezervoar na AUDI A4 2.5 TDI V6 Quattro 2000 god. i kupio sam polovan (BEZ PUMPE) moj mehanicar mi je rekao da moja stara radi i da ce odgovarati ali kad je krenuo montirati ona ne moze da udje u kuciste unutar rezervoara tj jel je drugacije samo i kuciste,pa me zanima imali nekog nacina da provjerim kakva pumpa bi trebala ici.pozdrav
 
Član
Jeli ti sada ova, daj oznaku motora?
7.28303.70.0
Diam. 43.5mm; Longueur: 134.6mm; Électrique / électronique; 2 raccord(s); Pression: 0.5bar; Pression: 7.25Psi; 12V; Avec matériel de construction; Excl.module alimentation en carburant
Mot.ATJ; 4x4 | Mot.AJM; Mot.ATJ; 4x4

2a0i9dz.jpg
 
Član
nije druze takva drugacije je,evo ja mislim da mi ova treba samo je ne mogu nigde naci,znaci meni treba sama pumpa sa lezistem i plovkom naravno.

HFP-A23-LOGO-1.jpg


HFP-A23P.jpg
 
Član
Cek druze vi imate takodje audi i odgovarala je zamjena sa tom pumpom ? jeste samu pumpu ubacili ili kompletno sa kucistem ? posto samo kuciste unutar rezervoara je mnogo komplikovano,pogledao sam na EBAY.com slike od Sharana caddya i nesto mi se cini da bas nebi mogla uci,ali hvala na pomoci.pozdrav
 
Početnik
SasaNG je napisao(la):
Cek druze vi imate takodje audi i odgovarala je zamjena sa tom pumpom ? jeste samu pumpu ubacili ili kompletno sa kucistem ? posto samo kuciste unutar rezervoara je mnogo komplikovano,pogledao sam na EBAY.com slike od Sharana caddya i nesto mi se cini da bas nebi mogla uci,ali hvala na pomoci.pozdrav

Imao audia,crkla mi bila pumpa mojom pogresom,i nisam mogao naci istu i uz par savjeta i malo googlanja ispalo da pase od tog auta i motora,samo se izvadi stara i ubaci ova i spoje crijeva i to je to ;)
;)
 
Top