Problem sa fabričkim alarmom Škoda Octavia

Problem sa fabričkim alarmom Škoda Octavia

Kao što naslov kaže imam problem sa fabričkim alarmom kome se sirena ne oglašava. U ovlaštenom su mi rekli da je sirena pregorela, ali da se ne isplati mijenjati, jer sirena košta skoro 600KM. Interesuje me da li se može na ovaj alarm staviti neka druga sirena i ako može ko mi to može odraditi?
 
Grga je napisao(la):
a jeli ti se "nesto desilo" s autom pa prestala radit ili iz cista mira?
Kupio sam auto prije mjesec i po i prethodni vlasnik, mi je rekao da nesto nije u redu sa alarmom. Ja sam pokusavao da ga aktiviram. Ostanem u zakljucanom autu i posto ima senzore unutrasnjeg prostora pocnu raditi sva cetiri zmigavca, ali se sirena ne oglasava. Otisao u ovlasteni i oni su mi rekli da je sirena pregorela, ali da se ne isplati mijenjati, jer je skupa.
 

DSA

Član
javi se Mladenu iz Tuzle, zastupniku Meta System za BiH..meta system vrlo često radi neke komponente za proizvođače automobila(sirene, unutrašnje senzore itd)..mislim da ti on može pomoći
tel. 387 61 669 669
 
DSA je napisao(la):
javi se Mladenu iz Tuzle, zastupniku Meta System za BiH..meta system vrlo često radi neke komponente za proizvođače automobila(sirene, unutrašnje senzore itd)..mislim da ti on može pomoći
tel. 387 61 669 669

Tuzla mi je daleko, hvala u svakom slučaju;)
 
Top