Problem sa External Hard Drive !!!! molim VAS

Problem sa External Hard Drive !!!! molim VAS

Hirens skini narezi na boot cd i ides na hdd opcije nadji WD orginal njihov program i low level format pukni ja mislim da ce proci ako to neprodje onda hdd opcije pa hdd regenerator posto je 1 TB nemoj se cuditi ako bude radio 24 sata :lol: ako prodje na regeneratoru bez bad sectora onda je ok sve sa njim i moci ces ga koristiti ;)
 
Dejan 16v je napisao(la):
Izvadis ga iz latice i direktno spojis na plocu i pod dos-om formatiras kao fat 32!

dejo par pitanja...kako sta s cim itd :lol: ta opcija ,ako neuspiju ova prethodna objasnjenja,mislim ce doci u obzir kad se vratim u BiH
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Izvadis ga iz latice i direktno spojis na plocu i pod dos-om formatiras kao fat 32!

dejo par pitanja...kako sta s cim itd :lol: ta opcija ,ako neuspiju ova prethodna objasnjenja,mislim ce doci u obzir kad se vratim u BiH

Zna se desiti da latica pravi problem i jednostavno je rasklopis izvadis disk i skopcas ga na racunar na maticnu plocu ako ti je optika sata onda nju raskopcas i prikljucis disk, ako ne treba ti sata kablic i onaj napojni ako nema ve na napojnoj jedinici!
I onda lagano iz windowsa formatiras ili pod dos-om tu ti treba hirens cd ili neki low level format programcic!
 
Član
DRMO naj bolja opcija, posaljes request PLCO-u dobijes instrukcije i zavrsena prica :lol:

No nije losa ideja da ga probas izvadit HD i prikopcat ga na Desktop direktno na maticnu i u Dos-u da ga sa start up diskom formatiras i napravis particiju FAT32. ;)
 
Top