problem s ksenonima..

problem s ksenonima..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sijalica je otisla,balasti su ok,platio sam ih u Tuzli 150KM,a u autoshopu na stupu su tad bili 280KM,bez ugradnje,znaci 130KM,razlika..momak mi je dao 6 mjeseci garanciju na balaste,a na sijalicu nije ni dana...shvatam ga..ksenoni su na golfu dizelu,e sad ima tu i do vibracija...golf je golf..kad se upali trese..u mene je spojeno direktno kad upalim auto pale mi se i svjetla kad poce dopunjavanje,i jos mi plus prekidac od svjetala nije bas najbolji...tu stranu mi nije palio i kad su bile obice sijalice....e sad do cega je...neznam..uglavnom trazim novu sijalicu po nekoj razumnoj cijeni..
 
Član
zubizareta je napisao(la):
sijalica je otisla,balasti su ok,platio sam ih u Tuzli 150KM,a u autoshopu na stupu su tad bili 280KM,bez ugradnje,znaci 130KM,razlika..momak mi je dao 6 mjeseci garanciju na balaste,a na sijalicu nije ni dana...shvatam ga..ksenoni su na golfu dizelu,e sad ima tu i do vibracija...golf je golf..kad se upali trese..u mene je spojeno direktno kad upalim auto pale mi se i svjetla kad poce dopunjavanje,i jos mi plus prekidac od svjetala nije bas najbolji...tu stranu mi nije palio i kad su bile obice sijalice....e sad do cega je...neznam..uglavnom trazim novu sijalicu po nekoj razumnoj cijeni..

jarane mislim da ti je sijalica bi xenon oko 60 km ali nisam siguran.....
 
Član
zubizareta je napisao(la):
sijalica je otisla,balasti su ok,platio sam ih u Tuzli 150KM,a u autoshopu na stupu su tad bili 280KM,bez ugradnje,znaci 130KM,razlika..momak mi je dao 6 mjeseci garanciju na balaste,a na sijalicu nije ni dana...shvatam ga..ksenoni su na golfu dizelu,e sad ima tu i do vibracija...golf je golf..kad se upali trese..u mene je spojeno direktno kad upalim auto pale mi se i svjetla kad poce dopunjavanje,i jos mi plus prekidac od svjetala nije bas najbolji...tu stranu mi nije palio i kad su bile obice sijalice....e sad do cega je...neznam..uglavnom trazim novu sijalicu po nekoj razumnoj cijeni..

i kod mene je isto tako, samo sto su obicni xenoni, ne vjerujem da je problem s tim sto vibrira.. imo sam i ja problem sa paljenjem, dugo su blicali...
nadam se da ces naci ovo sto prije ;)
 
ma skontacemo nesto...desavalo mi se da ta strana nece da se upali..provjeravao sam provodnike,prekidac je malo los,jedino ostaje do sijalice...znam da nije neki kvalitet ali meni su dobri..pozdrav svima, i hvala..ako neko zna gdje ima sijalica i kolika je cijena bio bih mu zahvalan da mi javi na pm...sto se mene tice moze lock na ovu temu..
 
Član
Bixenon h4 nebi trebao biti preko 40km ti fus, imas toga po piku koliko ti volja, a to sto je on promjenio boju to ne znaci da ce crknut i slicno, moze on radit jos ihaha sa tom bojom, jer je poznato da xenon kada se zagrijava mjenja boju, isto tako i po radnim satima, tako da ako nije velika razlika u boji, mozes voziti tako dok ne rikne skroz...
Bay the way, gdjes bolan 8k stavit na far bez sociva, to je ubojstvo za one iz kontra smjera! :D
 
Bay the way, gdjes bolan 8k stavit na far bez sociva, to je ubojstvo za one iz kontra smjera! :D
[/quote]

otisla je sijalica,definitivno...promijenila boju u ljubicastu,zatim skroz oslabila..i na kraju nece vise da se upali..
A sto se tice ostalih koji dolaze iz suprotnog smjera.......(sta cu im ja)..hehehhe
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Bay the way, gdjes bolan 8k stavit na far bez sociva, to je ubojstvo za one iz kontra smjera! :D

zubizareta je napisao(la):
otisla je sijalica,definitivno...promijenila boju u ljubicastu,zatim skroz oslabila..i na kraju nece vise da se upali..
A sto se tice ostalih koji dolaze iz suprotnog smjera.......(sta cu im ja)..hehehhe

Hahaha zato sam ja rekao stavi 10k na dugo, pa ce biti plesa po cesti :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top