problem gti 16v pl

problem gti 16v pl

Član
pozdrav kolege radi se o golfu 16v pl verziji a desava mi se sledece znaci oko k glave prekida mi gas kad naglo dam do kraja nekad primi nekad ne i u vznji kad nabijem gas u crveno jednostavno kao da sam ugasio auto pustim gas i motor ponovo proradi sta bi to moglo biti pumpa je nova auto pali odlicno radi na leru mirno davaci svi ispravni knock senzor ispravan sonda ispravna mjerio sam pritisak znaci 5 bara je konstantan e sad svjecice i kablove nisam mjenjo dal moze biti do njih evo i video da pogledate
 
Član
Tu ti moze biti ihahaj faktora, od ventila zapovrat, ventila na k-glavi itd. Mora ti neko pregledati K glavu i kompletan anjpric a K glava je sve haha :D znaci ko razumije princip rada njega i ko ga je dobroprostudirao i stelati je, ali samo neko ko ima instrument za to i ko dobro poznaje K-jetronic, ne tamo neki kvazimajstor... Pregledaj za pocetak razvodnik i razvodnu kapu, i ako je finger onaj sa blokadom izbaci ga i stavi obicni...
 
Član
nevouce nigdje pregledo sam sve je ispravno radi na 900 obrataja pali na cvoku potorsnja normlana prima gas ne trza ne puca sve ok samo jedino sto imam taj problem
sto nekad kad nabijem pun gas prekine dal struja gumce su nove stavio sam ih skoro klapna je zatvorena potpuno ler motor radi a ja sam je stelo i poznajem taj sisitem solidno bavim se sa tim samo sam pito u vezi struje sta vi mislite dal moze biti do svjecica
 
Top