Problem Graficka

Problem Graficka

Član
odjedom graficka pocela da zeza igram nekih 5 minuta igru i jednostavno samo par sekundii zasteka zvuk pojavi se crna slika preko citavog ekrana i moram restartovat racunar

inst. windows ponovo ista stvar

graficka je testirana u 3DMark06 i u pola testiranja ista prica S:

radi se o NVIDIA GeForce 9600 GT
 
Član
i meni se desavalo isto neki dan uzmem sve rastavim i ocistim i sada je ok ali ventliatlr (coller) na graf. mi ponekad malo zuji izgleda da je pri kraju ...
 
Pregrijavanje. Imao problema istih al ne sa tom grafickom. Ubacio ventilator na prednju stranu kucista da usisava zrak i nazada da isisava i rjesio problem...
 
Član
erve34axim je napisao(la):
Promjeni samo hladnjak na grafi ili ocisti od prasine moguce je da je zastekao.


eh super taman imam dva mjesta za ventilatore pa cu pokusat sa tim i prasinu ocistit


ako neko ima ideja sta bi jos moglo bit nek haberi
 
hladnjak sigurno, rijesavaj to dok nisi sj*ao GPU, tj procesor na grafickoj. otvori kuciste i vidi dali se vrti ventilator na grafickoj kad igras... a moguce je samo da se previse prasine nakupilo po hladnjaku mada prije ce bit da vent ne vrti..
 
Probaj prvo dobro cetkicom ocistiti sve, pa ga vrati nazad, ali prije toga kupi termalnu pastu pa premazi novi sloj preko GPU-a ;)
 
Probaj prvo samo ocistiti cetkicom dobro pa ako to ne upali onda skidaj hladnjak jer kod nekih modela nema paste nego ljepe hladnjak za GPU pa mozes karticu ohladiti za stalno ako otkines tranzistor sa gpu :D
 
Član
ocistio prasinu bilo je ko u prici

ventilator na grafickoj se okrece al opet zakuje :S
 
Član
jest da sad igram punooo duze nego prije

igram Driver Paralel Lines

a igrao sam ga i prije normalno sve islo

al jest tad bila klokovana grafica i procesor

venilator se okrece normalno inst samnovi driver nista stvar se ne mijenja :S


pomoc pomoc pomoc
 
Član
normala je napisao(la):
i meni se desavalo isto neki dan uzmem sve rastavim i ocistim i sada je ok ali ventliatlr (coller) na graf. mi ponekad malo zuji izgleda da je pri kraju ...

moras ga podmazat i nece zujat
 
Top