problem C disk memorija puna

problem C disk memorija puna

Član
Imam problem sa memorijom C diska (iz*eba me vise) kada je puna ne mogu otvarat ni stranice na netu
znaci memorija varira nekad imam 1 gb nekad 100 mb nekad nist vec sam jednom taj problem imao nosio na popravak odlicno sve bilo i sada opet me poce ebat znali neko do cega je
 
Član
Skini CCLEANER..ocisti dosta stvari, najvise fajlove koji se spremaju na disk prilikom ciscenja..poprilicno ce ocistiti :))
To sto varira :) ne varira samo sigurno :D
Link za program:(nesh se pokajati sigurno)

http://www.piriform.com/ccleaner/download
 
Član
Pobrisi onda nesto:) Ne ebe tebe nista nego ti malan disk :) ocisti kantu, idi ono disc clanup, pobrisi to sa ccleanerom..trebao bi dosta osloboditi..ako i tad budes imao tako malo prostora ili brisi bespotrebne fajlove il dodaj jos jedan disk :D

Ako imas particije, prebaci neke fajlove sa C particije na drugu..
 
Član
ArminNX je napisao(la):
Pobrisi onda nesto:) Ne ebe tebe nista nego ti malan disk :) ocisti kantu, idi ono disc clanup, pobrisi to sa ccleanerom..trebao bi dosta osloboditi..ako i tad budes imao tako malo prostora ili brisi bespotrebne fajlove il dodaj jos jedan disk :D

Ako imas particije, prebaci neke fajlove sa C particije na drugu..

To sam bas radio briso cak sam i neru prebacio na d disk bio sam oslobodio sebi jedno gigabajt pa opet je nuliro a nisam nist skido i sad sam jos malo pobriso i skucko nekako 138 MB
 
Član
A kolika ti je particija c:?

Preskeniraj sa antivirusom,uradi defragment diska, i nemoj mi reci samo da ti je Desktop pun ikonica :D:D
 
Član
phantom je napisao(la):
ArminNX je napisao(la):
Pobrisi onda nesto:) Ne ebe tebe nista nego ti malan disk :) ocisti kantu, idi ono disc clanup, pobrisi to sa ccleanerom..trebao bi dosta osloboditi..ako i tad budes imao tako malo prostora ili brisi bespotrebne fajlove il dodaj jos jedan disk :D

Ako imas particije, prebaci neke fajlove sa C particije na drugu..

To sam bas radio briso cak sam i neru prebacio na d disk bio sam oslobodio sebi jedno gigabajt pa opet je nuliro a nisam nist skido i sad sam jos malo pobriso i skucko nekako 138 MB

Malo je to, sve ispod 1 Gb slobodnog prostora, nemoj ni racunati da imas prostora..Nemoguce da nemas nekih bespotrebnih zezancija(filmovi, muzika bla bla) koji ti nisu vise potrebni :) i rijesio si problem :)
 
Član
Desktop je shortcut
Filmove pobriso igrice pobriso muziku isto sto ne treba a i sve sto skidam skidam na E disk i instaliram na E disk. Inace velicina C diska je 15.9 GB
i skenirano nema virusa
i eo ga sad imam 135 MB otislo 3 :icon_biggrin:
 
Član
pa normalno da se smanjuje
system restore point,ovo-ono :D
to mozes obrisat,ak hoces
dobices mozda i par GB
al ti onda system restore wizard nema funkcije
 
Član
desni klik na disk,properties
disk cleanup
kad otvori,druga kartica,trece po redu,tj zadnje
klikni clean up pod system restore
i onda na ok
pa vidi sta ce se desit :D
 
Top