Pritisak u Rashladnom sistemu

Pritisak u Rashladnom sistemu

Član
Dihtung glave.
Uz to obrađena glava, sicevi ventla. Nove Gumice ventila, dihtung usisne glave, Termostat, Semerinzi... Mali Servis (ulje i Filter) i još nekih sitnica
Sve me izašlo 1240 KM, Auto Gagi (VOLVO) Banja Luka
 
Član
Mene je obrada glave (ravnanje, sjedista ventila, gumice ventila), piksna navoja svjecice, set dihtunga-glava-usis-izduv, veliki i mali servis, senzor bregaste, sve izaslo nesto sitno preko 1000KM
Tri dana posla
 
Član
Mene je obrada glave (ravnanje, sjedista ventila, gumice ventila), piksna navoja svjecice, set dihtunga-glava-usis-izduv, veliki i mali servis, senzor bregaste, sve izaslo nesto sitno preko 1000KM
Tri dana posla
to je ta cijena, ima tu posla. po gotovo kod mene sto ima i LPG. Uglavnom Auto sada lijepse ide, sto mi je najvaznije. Idem jos mape Plina i servis istog uraditi...
 
Član
I kod mene je plinara :D ja sam radio i veliki servis u sklopu toga, zato sam i napisao cijenu, mislim da ti je to malo poskupo izaslo jer koliko vidim nisi dirao set zupcastog
 
Član
I kod mene je plinara :D ja sam radio i veliki servis u sklopu toga, zato sam i napisao cijenu, mislim da ti je to malo poskupo izaslo jer koliko vidim nisi dirao set zupcastog
Ali je 5 cilindara. 20 ventila. Sama obrada glave 200km

Nasao sam jos na 2-3 mjesta koji bi to uradili za 1000km, ali nemaju alata za bregastu, nego sve ofrlje...

Ja bi volio da je to kostalo 200km, ali jbg sve ima cijenu.

PS. Set zupcastog radjen prije 17.000km. tek za 130.000 ide sljedeci :)
 
Top