Prijedlog_rostiljada,okupljanje,bla bla bla....

Prijedlog_rostiljada,okupljanje,bla bla bla....

Član
Malo ste mi smijesni, mogli ste sacekati neki drugi vikend, (1.maj npr.) da se okupimo u što većem broju, ponesemo termlab malo mjerimo, lopta, rostilj, dernek... ovako dosta raje koje bi doslo ce otici u Gradisku... ;)
 
Bekir_SA je napisao(la):
Malo ste mi smijesni, mogli ste sacekati neki drugi vikend, (1.maj npr.) da se okupimo u što većem broju, ponesemo termlab malo mjerimo, lopta, rostilj, dernek... ovako dosta raje koje bi doslo ce otici u Gradisku... ;)

haha,cuj tremlab...koga boli,boli....
kralj si,hahahaha
a ovo i jeste organizovano za one koji neidu u gradisku...sretno momci
 
Bekir_SA je napisao(la):
Malo ste mi smijesni, mogli ste sacekati neki drugi vikend, (1.maj npr.) da se okupimo u što većem broju, ponesemo termlab malo mjerimo, lopta, rostilj, dernek... ovako dosta raje koje bi doslo ce otici u Gradisku... ;)

mislim da se vecina raje vec dogovorila za 1. maj tako da sad to otpada,,:icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
Malo ste mi smijesni, mogli ste sacekati neki drugi vikend, (1.maj npr.) da se okupimo u što većem broju, ponesemo termlab malo mjerimo, lopta, rostilj, dernek... ovako dosta raje koje bi doslo ce otici u Gradisku... ;)

haha,cuj tremlab...koga boli,boli....
kralj si,hahahaha
a ovo i jeste organizovano za one koji neidu u gradisku...sretno momci


Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
Malo ste mi smijesni, mogli ste sacekati neki drugi vikend, (1.maj npr.) da se okupimo u što većem broju, ponesemo termlab malo mjerimo, lopta, rostilj, dernek... ovako dosta raje koje bi doslo ce otici u Gradisku... ;)

mislim da se vecina raje vec dogovorila za 1. maj tako da sad to otpada,,:icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:


1.Maj je primjer samo ;) Mislim u smislu sto masovnijeg okupljanja, ako je to cilj okupljanja... :icon_rolleyes:
Hajde da uradimo pripremu okupljanja, da damo na sva zvona, par plakata po gradovima BiH, ovo ono, da se skupimo u sto vecem broji, druzimo, zabavljamo, šupljiramo...

Da to ne bude samo kao jedno okupljanje Nedjeljom u Interexu... ;)
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
Malo ste mi smijesni, mogli ste sacekati neki drugi vikend, (1.maj npr.) da se okupimo u što većem broju, ponesemo termlab malo mjerimo, lopta, rostilj, dernek... ovako dosta raje koje bi doslo ce otici u Gradisku... ;)

haha,cuj tremlab...koga boli,boli....
kralj si,hahahaha
a ovo i jeste organizovano za one koji neidu u gradisku...sretno momci


Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
Malo ste mi smijesni, mogli ste sacekati neki drugi vikend, (1.maj npr.) da se okupimo u što većem broju, ponesemo termlab malo mjerimo, lopta, rostilj, dernek... ovako dosta raje koje bi doslo ce otici u Gradisku... ;)

mislim da se vecina raje vec dogovorila za 1. maj tako da sad to otpada,,:icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:


1.Maj je primjer samo ;) Mislim u smislu sto masovnijeg okupljanja, ako je to cilj okupljanja... :icon_rolleyes:
Hajde da uradimo pripremu okupljanja, da damo na sva zvona, par plakata po gradovima BiH, ovo ono, da se skupimo u sto vecem broji, druzimo, zabavljamo, šupljiramo...

Da to ne bude samo kao jedno okupljanje Nedjeljom u Interexu... ;)

Ovo je okupljanje za one koji nemogu ili nece,ne zele ici u Gradisku.........
Znaci raja opet ponavljam NEDJELJA 25/04/2010 god lokacija Barice,ako bude fino vrijeme a nadam se da hoce,mjesto okupljanja predlazem parking na vrbanji mostu cca 09:00h.....
Jedna ekipa ce vec biti gore da se mjesto zauzme

Ponjeti sa sobom ko sta zeli (rostilj,cugu,klopu itd....)



A to sto kazes da se uradi jedno veliko masovno okupljanje slazem se sa tobom,al to bi trebalo da se pripremi bas kako bi i licilo na nesto,barem 20 - 30 dana do dana okupljanja da se razgalsi,plakati naprave itd,itd,a mjesto okupljanja treba da bude veliko kako bi se mogli svi fino smjestiti jer racunaj na raju koja bi dosla iz susjedni gradovjer npr.,na Baricema se nebi mogli smjestiti u tolikom broju,ja mislim da bi bila idealna opcija Igman ili Bjelasnica ako ko ima dr.prijedlog nek se izjasni .....
 
Član
ja cu vidjet da dodjem ali necu nista obecat,moram naci nekog da vozim iza njeg jer mi reg. istekla:D
 
Član
Ma nemoj se zaj*.da te murija jos zaustavi pa belaj sam sebi napravio
vidi neko da te od raje sa foruma pkupi pa dodji sa njim :cool:
 
Član
:D,ma kad sam mogo vozat 3 mjeseca bez vozacke mogu malo i ne registrovan :D,ako nista vidjet cu da golfa uzmem i doletim
 
Top