Priapism by Lija

Priapism by Lija

Član
Pozdrav svima, da i ja otvorim jedan od svojih projekata, a ovako bi trebalo izgledat otprilike



- trenutno riješen motor od grand cherooke-ija 2003, automatik, 4.0 V6 195hp, 4x4
- glavčine diskovi i čeljusti s istog
- TRAŽIM FELGE MIN 19'' s gumama, molim ak neko ima nek mi se javi na pm, al bi mi odgovarale bolje 20''
- sve cijevi kupite

a što mi fali je neka recaro sjedala, karmann ghia krov (planiram kupiti cijeli auto jer nema nigdje), amortizeri, sportski sto horizontalno stoje, tipa nešta kao na formuli (al naravno ne s formule :D) i dosta drugih sitnica al koje zasad još nisu toliko bitne, jer je sve bazirano na cijevima i autocad crtežu s svim dimenzijama kutovima, razmacima, pozicijam itd pa se nadam da će mi to jako puno pomoć, al budem vidio s vremenom, jer vjerujem da će do dosta promjena doći tipa, možda nabavim još jedan isti motor i spojim ih u seriju pa bi trebalo bi nešta tipa V12 s 390 konja atmosferskih naravno, al opet to je manje bitna stavka, bitno mi da se radi nešta... :D

uskoro će biti nekih slika, al su mi felge i gume prioritet i bez njih mi nema smisla previše ulazit u projekat osim što šasiju mogu početi praviti...

ak netko ima nešta od gore navedenih dijelova, slobodno nek se javi na pm,
 
Legend
RE: Priapism - COPY

napisi koji raspon felgi ti treba,siguran sam da ce se neko naci s ponudom ;)

jesi li ista poceo , sklopio ili ces tek ?

svaka cast,nadam se da ce se dobro zavrsiti ,....primjer sa slike je brutalan :icon_eek:
 
Član
RE: Priapism - COPY

odlicno drug potpuno te podrzavam u ovom... samo redovno izvjestavaj kako ide i kako odredjene probleme rijesavas na koje nailazis, bas me to zanima:icon_smile:

Svaka cast i nek ti je sa srecom;)
 
Član
RE: Priapism - COPY

enesss je napisao(la):
napisi koji raspon felgi ti treba,siguran sam da ce se neko naci s ponudom ;)

jesi li ista poceo , sklopio ili ces tek ?

svaka cast,nadam se da ce se dobro zavrsiti ,....primjer sa slike je brutalan :icon_eek:

nije bitan raspon, sve se da rijesiti distancama ;)
 
Svaka cast na projektu, ovo je uzitak za oci ;)

Kad budes ubaciva ubaci ili S600 ili iz BMW 850, auta jeftina a konjaza 300+
 
Početnik
Ja konto ja imam neki projekt:icon_eek: :D Bit ce ovo ludo kad zavrsis sigurno..Jel to i tebi nadimak Lija.??
 
Top