Prezentacija Volkswagen Golfa VII generacije u Sarajevu

Prezentacija Volkswagen Golfa VII generacije u Sarajevu

Član
Ovaj crveni je higline, znači naprijed na masci ima sivi liniju od kroma i ispod farova to je higline detalj...

Trendline unutrašnjost je umjesto ove crne pijano boje neka siva nije mi baš sjela proba ću naći neku sliku.

I na bilo koji trendline se mora dodati obavezni paket opreme u kojem dolazi (radio tach 5inch sa sd karticom bez cd 4 zvučnika, 4 vrata sa el podizačima, climatronic, maglo,srednji naslon,kožni volan 3 kraka, vanjska ogledala el i grijana) i to sve košta preko 3000km

Znači ovaj najjeftini model 1.2 tsi 85 ps trendline izađe 31hiljadu i nemože se kupiti za neki 27-28 milja...
Dok najjeftini 1.6 tdi 105ps izađe na 37 hilja....
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
zadnja-kocnica je napisao(la):
:lol::lol::lol: golf 2 jos drzi istu cijenu

Dobar golf 2 je vijecno 3000 maraka,prije deset godina,danas,za jos deset godina :lol:
Ja danas gledao jednog onako crveni ko iz fabrike 1900 konvertibilna marka dobra prilika za preprodaju plus registrovan godinu dana bemzin nije cadjo.
 
Član
soffa je napisao(la):
ma cim ga ko kupi nama ce na njega felgice 18 i xenoni i na PIK,,golf 7 full...:icon_smile:






dado307 je napisao(la):
slika unutrasnjosti je highline varijanta 100%, polukozna sjedista, tipke na volanu, itd... sve u svemu, nije neka velika razlika izmedju sestice i ovog izvana, unutra je druga prica... dobar ;) zanima me kako izgleda trendline unutra...

 
Član
raymo je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
zadnja-kocnica je napisao(la):
:lol::lol::lol: golf 2 jos drzi istu cijenu

Dobar golf 2 je vijecno 3000 maraka,prije deset godina,danas,za jos deset godina :lol:
Ja danas gledao jednog onako crveni ko iz fabrike 1900 konvertibilna marka dobra prilika za preprodaju plus registrovan godinu dana bemzin nije cadjo.

Ako je tako dobar,cim se izadje iz krize bit ce opet 3000 :lol:
 
Član
Bice promocija u Nipexu ovih dana, rekose da ocekujem poziv. Mozda me i obrlate, spremi ti pare za svaki slucaj .:icon_smile:
 
Član
nije mi jasno kako imju ovako mlade dizajnere i opet naprave auto koje izgleda skoro isto kao proslo.
 
Zato sto Golf mora izgledati konzervativno jer velikoj vecini kupaca to odgovara. A kupci su oni cija ja zadnja rijec.
 
Član
http://turbo-portal.com/index.php/vijesti/vijesti-iz/zanimljivosti/756-nevjerovatno-kako-spustiti-vw-golfa-vii-na-neprimjeren-nacin :cool:
 
Član
Eo ga, go ko lipić trendline 1.6 105ps, 39 hilja balkna paketić baš fino...
- Climatronic - automatski klima uredjaj sa odvojenom regulacijom za vozaca i suvozaca
- radio sa CD/MP3/WMA i citac SD kartice,5” Touch Screen u boji,8 zvucnika
- 4 vrata
- centralno daljinsko zakljucavanje
- svjetla za maglu
- el. podizaci prozora naprijed/nazad
- el. retrovizori
- zadnja bocna stakla i zadnja sajba od termo-izolacionog stakla,zeleno toniranog
- kozni upravljac sa 3 kraka
- 7 air-baga
- Dekor inserti "Dark Silver Silk Mat"
- ABS, ESC, ASR, EDL, EDTC
- celicni tockovi sa ukrasnim poklopcima i gumama 195/65 R15
- XDS – el. blokada diferencijala
- sredisnji naslon za ruke naprijed
- preklopivi naslon za ruke nazad
- indikator stanja pritiska u gumama i potrosenosti kocionih obloga
- bordcomputer
- "BlueMotion Technology"
 
Član
skoro 40 milja, a nema alu fela, vec 15ke celicare ...

i ovo; " zadnja bocna stakla i zadnja sajba od termo-izolacionog stakla,zeleno toniranog" a prednja obicna ili ? pa nije valjda da se i to nadoplacuje, da prednja budu zelenkasta heh :icon_rolleyes:

predpostavljam da pod i bordcomp se misli na "obicni", ne maxi dot...
 
Top