Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
covjek vam kaze ne moze se tuci iz razloga a vi navalili ccc posto je studirao sigurnost sigurno ganja nesto za policiju i vojsku, ne smijes pravit nikakve gluposti dok se to ne rijesi. on zna najbolje sta ce i kako ce ;)
 
Član
SUKI : Sta bih ti radio ?? Bil se ti pomirio stim ??? Chuza je jedan decko s 22 godine i kojem ovih 120KM puno znace isto kao i meni jer ih je teze zaraditi ...



Cast svakome ,al meni da se desi takvo nesto gledao bih da lika sjebem jos gore , znaci naci nekako nacin i sjebati ga ... a sad koliko vidim Chuza se pomirio stim da je popusio nazalost
 
Član
Uredu, ja sam rekao svoje, tema me više ne zanima, da je se ovo meni lično desilo, nebi bilo ovako, možda bi čak i kaznu platio od 500 stoja kao što suki kaže da jest.
Uostalom tema me više ne zanima, i onako nema svrhe pisati više u njoj, shvatili smo, lik je prevarant, Chuza je donji 120 km i odlučeno je šta će biti dalje i kako će, prema tome nema više svrhe pisati
 
120 KM nije vrijedno da se neko izbode i da neko ima problema čitav život,da ne može pišat' i sl' .. A druga stvar,što i jeste najžalosnije on je takav kakav je i vjerovatno će i da ga nalupate nastaviti starim putem,a ostali koji to isto rade se takođe ništa neće promijeniti .. Zaključak,ništa ne dobijate sa tim . .Dobro Suki kaze ;)
 
Član
Ma kad se malo bolje razmislimo jbg,drug on ce sigurno znati da si ti ga razbio eh tako da ce i on tebi sigurno neku bandu dovest fino se nađi i dog sa likom jednostavno maltretiraj ga psihicki da ti da nesto ispavno ako ima ............
 
Član
@badboy

ne, ne bi se pomiro sa tim ali ne bi ni sa fantomkom isao u TZ...

ono sto bi ja napravio je da bi za sve teretio Interevropu jer ovo j eisto kao da su trebali donijeti novac umjesto robe a oni to nisu napravili... no problem je sto niko ne vidi srz problema kao potenicjali put do rjesenja ovog.

I sam sam imao ''problemčić'' prilikom primo-predaje i sve je rijeseno na nacin da je vozac licno dosao i nadoknadio mi gubitak od zamisli citavih 13KM (slovima trinaestkonvertibilinihmaraka) a za tih 13KM sam bio u stanju ostaviti ga bez posla, dotle sam bio isao.


ali svakako mi nije bilo palo na um otici u rodni kraj i slomiti vozaca.....pale su mi na um batine ako kad dođe da se suoci samnom pocne bahato da se ponasa ali to je vec drugi par opanaka.
 
Član
Zbog jedne sake na rekreaciji dok smo igrali fudbal,moj buraz platio covjeku 5000KM zbog ozljeda i oko 3000KM za advokata i troskove.Sad doktor ti za 100KM napise da ti je poremecena kicma i sve od obicnog udarca,pa ti gledaj isplatil se ici nekom na vrata i slicno.
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Uredu, ja sam rekao svoje, tema me više ne zanima, da je se ovo meni lično desilo, nebi bilo ovako, možda bi čak i kaznu platio od 500 stoja kao što suki kaže da jest.
Uostalom tema me više ne zanima, i onako nema svrhe pisati više u njoj, shvatili smo, lik je prevarant, Chuza je donji 120 km i odlučeno je šta će biti dalje i kako će, prema tome nema više svrhe pisati

drago mi je da smo razgovor sveli na civilizovanu razinu i ako zivimo na divljem zapadu.


tuca...nije problem...jaca tijelo i duh ali ovde se radi o drugacijim ulozima.
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
120 KM nije vrijedno da se neko izbode i da neko ima problema čitav život,da ne može pišat' i sl' .. A druga stvar,što i jeste najžalosnije on je takav kakav je i vjerovatno će i da ga nalupate nastaviti starim putem,a ostali koji to isto rade se takođe ništa neće promijeniti .. Zaključak,ništa ne dobijate sa tim . .Dobro Suki kaze ;)

Ne dobijes al opet ispadnes debil i nemas svoje JA....i taj lik kaze "vidi jos jedan debil nasjeo idemo dalje"...to je najtuznije od sveg..sto ce svak isto ovako presutiti i on hajrovati al hvala bogu uvijek ima ludih dok ne naleti...a ima i Boga...ako vec neces da ga ganjas...onda prijavi policiji mada od tog nista nema...
 
Član
zuka_ je napisao(la):
Zbog jedne sake na rekreaciji dok smo igrali fudbal,moj buraz platio covjeku 5000KM zbog ozljeda i oko 3000KM za advokata i troskove.Sad doktor ti za 100KM napise da ti je poremecena kicma i sve od obicnog udarca,pa ti gledaj isplatil se ici nekom na vrata i slicno.

nisi to trebao napisati recice ti da si to gledao na CSI !


problem je sto građani nisu dobro upuceni u svoja prava, dok druga strana ocito jeste i onda preko policije reaguej da se policija malo ucuti oko toga, ucute se i građani i tako se to zataska... no kad imate advokata sve to drugacije ide, cak netrebate ni novce jer kad je cist slucaj, oni rade na procenat, sto vise izvuku, vise zarade a veca je i vasa premija.

za samar i uvredu casti se cak i kod nas dobiju dobri novci ;)

a opet ima slucaj i da u sred bijela dana slomis nekog i nikom nista no za sve treba ''pravna zaleđina''.

To kod nas postoji.... vjerovali ili ne.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Chuza hocemo li kljucati ovo?

Da jos objasnim zasto nemogu ici gore i bit se i slicno,znaci ganjam sad sebi posao i onako ga nemam pa se borim za svaku priliku za posao,pa ako bi gore otisao i pobio se i slicno dobio bi bezveze prijavu i onda gdje sam nigdje sam,jbg prijavu dobijem niti mogu dobit papir o ne kaznjavanju niti posao kakav bolji jer to bi me dok sam ziv kocilo;)


Kolega pioneer_09 neka jos teme koji sata otkljucane nek jos ko ima sta reci neka napise i onda lockaj ;)
 
Član
drug zasto se ne obratis gospodinu Harisu u Interevropi u Sarajevu?

jel imas priznanicu od urucene posiljke, daj mi sibni sliku iste na PP.

zAaKy je napisao(la):
Uredu, ja sam rekao svoje, tema me više ne zanima, da je se ovo meni lično desilo, nebi bilo ovako, možda bi čak i kaznu platio od 500 stoja kao što suki kaže da jest.
Uostalom tema me više ne zanima, i onako nema svrhe pisati više u njoj, shvatili smo, lik je prevarant, Chuza je donji 120 km i odlučeno je šta će biti dalje i kako će, prema tome nema više svrhe pisati

Jeste i nazalost platio sma je zadnji put kad sam se potukao i kad nas je policija rastavila, odma u startu prvo sto smo obadvojica dobili je kazna po 500KM za narusavanje javnog reda i mira.....

znaci 500KM je start! a dalje sta ce biti policiju ne zanima (osim ako niej bilo upotrebe hladnog/vatrenog oruzja), policija nije duzna ganjati odstetu za ozljede i bilo sta drugo, zato ako to sami ne ucinite, sve ostane na tome i zataska se.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
drug zasto se ne obratis gospodinu Harisu u Interevropi u Sarajevu?

jel imas priznanicu od urucene posiljke, daj mi sibni sliku iste na PP.

zAaKy je napisao(la):
Uredu, ja sam rekao svoje, tema me više ne zanima, da je se ovo meni lično desilo, nebi bilo ovako, možda bi čak i kaznu platio od 500 stoja kao što suki kaže da jest.
Uostalom tema me više ne zanima, i onako nema svrhe pisati više u njoj, shvatili smo, lik je prevarant, Chuza je donji 120 km i odlučeno je šta će biti dalje i kako će, prema tome nema više svrhe pisati

Jeste i nazalost platio sma je zadnji put kad sam se potukao i kad nas je policija rastavila, odma u startu prvo sto smo obadvojica dobili je kazna po 500KM za narusavanje javnog reda i mira, onda trcanje u hitnu na vađenje ozljeda (koje sam za sebe morao izmisljati) pa smo preko advokata jedva sporazumno rijesili da ne idemo na sud gdje bi ja crkao sigurno 10 000KM za odstetu i ostale pizdarije.

znaci 500KM je start! a dalje sta ce biti policiju ne zanima (osim ako niej bilo upotrebe hladnog/vatrenog oruzja), policija nije duzna ganjati odstetu za ozljede i bilo sta drugo, zato ako to sami ne ucinite, sve ostane na tome i zataska se.



Zvao sam petljaju bezveze stvarno nemam volje jos i sa njima se naguravat od mene vise ni 1KM nece vidjeti ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top