Presvlacenje enterijera - Najbolji u BiH ?

Presvlacenje enterijera - Najbolji u BiH ?

IGY

Član
meni je na ibizi Esmer iz Visokog radio, i to tako profesionalno i kvalitetno da mu fabrika nije ravna, vidio si sjedista u ibzi kakva su bila, nakon 4 godine koristenja kad sam je prodao su bila kao nova, a ja auto vozim presao sam sa nanovo uradzneim sjedistima preko 60 000 sigurno ako ne i vise, cijena-kvalitet extra ;)
 
da da bas sam htio reci da je radio tebi Esmer i da su najbolja sjedista koja sam vidio da je neko presvukao. Jel on ono i Niksi radio zadnja sjedista?
 

IGY

Član
nisam siguran ali mislim da jeste, i isto tako cisto sumnjam da si veca picajzla od mene, a ja za Esmera imam samo rijeci hvale, i sve sta god mi treba ici cu kod njega ;)

+ sto je covjek od povjerenja mozes mu i ostaviti auto pa otici kad se sve zavrsi, ja auto nikom ne dam ali eto njemu bi ostavio dok se sve ne zavrsi
 
mtopic je napisao(la):
Da ne bude zabune ... Taj iz M-Gratex-a radi NAVLAKE i presvlacenje sjedista. To su dva razlicita svijeta, pa ovi sto su gledali njegove radove, mozda su vidjeli navlake ... Meni je radio navlake za Zafiru i s' obzirom da su to samo navlake, ekstra ih je uradio, evo vec treca godina su na autu i nisu se makle smjesta, niti razvukle ni bilo sta, a Zafira gazi finih kilometara godisnje ...

Ja sam pricao sa njim u vezi sjedista iz Astre, da mi ih nanovo presvuce i pokazivao mi je neke slike i uopste nisu losi radovi nimalo.

Da ne ispadne sad da ga reklamiram ili nesto, nisam uzivo vidio njegove radove presvucenih sjedista, pa ne mogu reci, nego samo skrecem paznju, da ne bude zabune ... covjek radi dvije vrste posla ...

Da se i ja javim, uradio presvlake prije 7 godina na autu, auto je bilo 4 godine kod mene, prodan prije tri, i dan danas nisu se ni poderale ni ispucali savovi, a auto mi je odmah u komsije tu. Ja sam skidao i prao u masini presvlake i nikad im nista nije bilo, osusim vratim nazad i vozi dalje.. Rade oni i tapaciranje, extra dobro, ali zato tapaciranje prednjih i zadnjih sjedista je oko 600 km u eko kozu, radio je sebi na bmw-u mladji brat Nihad i odlicno odradjeno. A, sto spominjes zrak i ostalo, koliko para toliko muzike, dodje i njemu likova danas kamaru koji hoce ako je presvlacenje tapacirunga 150, de uradi u pola manje pa kako ispadne, nije da branim koga, al' to je danas tako u svakom poslu...
 
Član
Uvazavaju i eventualne reklamacije u M-Gratex ako vidis nesto da ti ne odgovara kad je montirano kazes i odmah isprave, ako smatras da se moglo bolje zategnuti na odredenom dijelu il nes, ja nisam imao primjedbi kad su meni radili :icon_smile:
Jedino sto sam ja zeznuo nisam rekao logo da mi odrade to sam zaboravio :icon_rolleyes::D
 
Član
Pozdrav,
Evo ja baš gledam za sređivanje kompletne unutrašnjosti auta tu u BiH jer je dosta jeftinije nego u HR. Volio bih uraditi autopresvlake na sjedala, vrata, krov, kutiju za subwoofere i još par sitnica. Ovi iz M-gratexa mi ni na mail nisu odgovorili, s Tahirom upravo dogovaram, a zanima me da li netko zna kako radi Edvin Hodzic firma Unique iz Srebrenika. I ako netko ima neki mail od Esmera iz Visokog jer mi se puno lakše dogovorit mailom nego preko telefona. Ako još netko zna bilo gdje po BiH tko to radi svaka informacija je dobrodošla.
 
Član
moje preporuke idu za tahira iz kiseljaka, al je covjek ljudina i ljubazan, a o majstorluku da nepricam, cijene su prihvatljive.. materijal mu je stvarno kvalitetan, onaj njgov stof me bas iznenadio jacinom, nemoguce ga poderati rukama, auto se mozes ostaviti kod njega, ili mozes mu donijeti sjedista, sto ce tice cjena cini mi se u prosjeku je eko koza 250km, stof je 350km, a koza je preko hiljadu, ovo su cjene da ti bude ko iz fabrike, znaci covjek garantuje i za najmanju sitnicu.sto se tice novca placa se poslije zavrsetka posla, netrazi kaparu.. uglavnom sve preporuke idu za tahira
 
Član
tuning.st je napisao(la):
Pozdrav,
Evo ja baš gledam za sređivanje kompletne unutrašnjosti auta tu u BiH jer je dosta jeftinije nego u HR. Volio bih uraditi autopresvlake na sjedala, vrata, krov, kutiju za subwoofere i još par sitnica. Ovi iz M-gratexa mi ni na mail nisu odgovorili, s Tahirom upravo dogovaram, a zanima me da li netko zna kako radi Edvin Hodzic firma Unique iz Srebrenika. I ako netko ima neki mail od Esmera iz Visokog jer mi se puno lakše dogovorit mailom nego preko telefona. Ako još netko zna bilo gdje po BiH tko to radi svaka informacija je dobrodošla.

Evo email : esmer.hrnjic@gmail.com ;)
 
Član
ima i na jelahu neki dobar majstor, kazem dobar jer sam vidio dva njegova uratka. zaboravio sam o kome je rijec, mozda je vec i spomenut negdje u temi. Ono sto znam jeste da nije skup, a odlicno radi. Mom tetku je uradio presvlake za skodu octaviu, cudo kako je to odradio, niko ne moze ni skontat da su presvlake. Na drugom autu su uradjena sjedista nanovo, passat 3bg u pitanju, premocno ispalo
 
pozz svi nabrojani majstori su dobri:cool:
evo od prave koze;)

4id940.jpg

23j5szr.jpg

ejet87.jpg
 
Član
Meni treba ona presvlaka za zadnji tocak od dzipa..Da li to ko moze siti ili mi je bolje traziti originalnu?
 
Član
Moze se to odraditi kod nas ovaj u Srebreniku radi Uniqe Edo a vjerovatno i ovi ostali da ti mogu to napraviti, mozese i neki natpis ili sliku uraditi ;)
 
Član
nebi bilo lose da se i cjene napisu koliko su ljudi platili ,naprimer za volan itd...mene to jako zanima samo prava koza
 
Top