pozzzzzzzzz

pozzzzzzzzz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav drugar e sad kod mene je bmw 730 benzin plin a prije sedam dana pocelo mi je pucat pod haubom i ja pogledam kad ono puca iz protokomjera zraka a on se nalazi na vrh masine i sad obiso sam citavu hercegovinu sto sam ja znao i sto su mi ljudi govorili i upucivali me gdje da idem ali nema nigdje a nisam cuo da se to moze popravit pa tako da trazim taj protokomjer jer bez njega nemogu upalit auto....
 
Član
Kod mene u komsiluku ima BMW servis i radi neko mnogo zaj*an igrac od majstora! Sto ne mogu da urade u generalnom servisu, salju njemu na popravku!:icon_question: Kazu komsije da je jako dobar. Pazi, ja sutra idem za BG, pa kad se vratim, mogu se raspitati, nije mi problem, ako bi ti pomoglo!
 
bobom4Motion je napisao(la):
e hvala drugar poz....;)

OggyBoy je napisao(la):
Kod mene u komsiluku ima BMW servis i radi neko mnogo zaj*an igrac od majstora! Sto ne mogu da urade u generalnom servisu, salju njemu na popravku!:icon_question: Kazu komsije da je jako dobar. Pazi, ja sutra idem za BG, pa kad se vratim, mogu se raspitati, nije mi problem, ako bi ti pomoglo!

odgovara kako da ne samo koliko planiras biti da ZNAM da se organizujem jer kazem ti bio sam spreman oplit do vas da vidim jel imaju taj protokomjer ;)
 
Član
Idem sutra i vracam se najvjerovatnije! Mozda se vratim prekosutra, a sad idem na pivo u grad, pa ako sretnem te sto znaju mjstora, pitacu odma', pa ti baciti poruku! Toliko od mene! Nadam se da cu ti pomoci!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top