pozzzzzzzzz

pozzzzzzzzz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Još jednom pozzzz,
zovem se Brane, rođen 1984 trenutno prebivalište Novi Travnik, imam auto BMW 730 benzin+plin, 88god, full oprema.
Imam problema preko glave pa se iskreno nadam da če mi neko moći pomoči...
 
M1rza je napisao(la):
Pozz i dobro doshao...uzivaj na forumu...a pomoci ce ti neko sigurno:cool:

ej pozdrav druze ma imam problem s onom klapnom od zraka ili protokomjer zraka kako hoces a nemogu ga nigdje pronaci pa svaka pomoc dobro dosla hehe....help..:icon_sad:

GTI 16V je napisao(la):
pozdrav i dd na forum!

hvala bas ste pazljivi pa jel ima neko da mi pomogne oko moje vozilice;)
 
Član
Najbolje da pitanje u vezi kvara postavis ovdje http://www.bhtuning.com/kvarovi-f-7.html
 
druze u nije u mene je 730 bmw benzin plin 88g a zadnja tri broja protokomjera su 027

stvarno da sam znao prije za ovaj sajt davno bi se prijavio,tek sam se uclanio a pomoci na sve strane nemam rijeci svi su odlicni i treba nas puno ovakvih biti jer samo mi mozemo pomoci jedni drugima ......:cool:
 
e brate hvala ti a bas sam se danas raspitivo za neke brojeve od vas dole jer sam cuo da bi moglo bit kod vas bmw-ih djelova pa tako da mi onda mozes jako puno pomoci....protokomjer zraka za bmw 730 benzin plin a na serijskom broju su zadnja tri broja 027 pa ako ima da mi javis i eto mene pa da i popijemo koju hehe....pozdrav veliki;)

mladen_zu je napisao(la):

e hvala drugar
 
Član
limuzina730 je napisao(la):
Još jednom pozzzz,
zovem se Brane, rođen 1984 trenutno prebivalište Novi Travnik, imam auto BMW 730 benzin+plin, 88god, full oprema.
Imam problema preko glave pa se iskreno nadam da če mi neko moći pomoči...

pozzz extra masina ;) a koji su problemi??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top