Pozdrav.

Pozdrav.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vec poznat svima na forumu (zbog stalnog hakovanja profila prinudjen sam da se opet prestavljam) zovem se Mahir,zivim u Sarajevu,vozim mečku:).Forum mi se jako svidja od prvoga dana zbog toga i opet pravim profil,a ima i nekolicina jako pametnih članova( ne vrijedjam nikoga).Radim na mercedesu kompletnu restauraciju,bice slike uskoro.Sve vas pozdravljam i da vas dobro sluze automobili :) .ZIVJELI
 
Vec poznat svima na forumu (zbog stalnog hakovanja profila prinudjen sam da se opet prestavljam) zovem se Mahir,zivim u Sarajevu,vozim mečku:).Forum mi se jako svidja od prvoga dana zbog toga i opet pravim profil,a ima i nekolicina jako pametnih članova( ne vrijedjam nikoga).Radim na mercedesu kompletnu restauraciju,bice slike uskoro.Sve vas pozdravljam i da vas dobro sluze automobili :) .ZIVJELI
nije mi jasno šta imaš od pravljenja lažnih profila i prijetnji nekim članova foruma u moje ime?
 
BHT Ovisnik
wtf ? Nek administrator malo prekontrolise IP adrese od ovoih silnih istih profila na jedno ime da se razazna tko je tko il tko je sve u 1 :D
 
Alo momci,ja se zovem Mahir Fejzic i zivim u Sarajevu i vozim Mercedes 126,ako postoji jos neki tzv. "Mahir" neka postoji sta to mene interesuje.Na pocetku sam rekao da mi stalno hakuju profil,zbog toga sam stavio pravo ime i prezime.Ja slike uskoro objavljujem merc.126 ne 124.Toliko.
 
pitao sam admine da prekontrolišu i ip adrese prijetnji, ali nisu htjeli, ovo je vjerovatno neko ko je dobar sa njima
Ma prijatelju neka me banuju ako misle da sam nesto loše napravio,ako su nekome stizale uvrede sa ovoga profila to su bili hakeri.I ne moj se mnogo brinuti za mene mogao bih dobiti "glavobolju" od RAZMIŠLJANJA o_O
 
Alo momci,ja se zovem Mahir Fejzic i zivim u Sarajevu i vozim Mercedes 126,ako postoji jos neki tzv. "Mahir" neka postoji sta to mene interesuje.Na pocetku sam rekao da mi stalno hakuju profil,zbog toga sam stavio pravo ime i prezime.Ja slike uskoro objavljujem merc.126 ne 124.Toliko.
na profilu ti piše auto:mercedes 124, provaljen si ;)
 
na profilu ti piše auto:mercedes 124, provaljen si ;)
Prijatelju stvarno izvini ali ne znam sta je tvoj problem.Mozda sam pogrijesio mjesto 6 stavio 4,ne znam stvarno ni gdje se to mijenja.Slike ce biti uskoro moje mecke 126,i svima ce biti jasno ko sam i sta sam.Do sad sam se suzdrzavao da te na lijep nacin odlijepim sa moga prestavljanja,ali vjeruj mi vise necu moci zato sad se izgubi u maglii !!!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top