Pozdrav svima opet :)

Pozdrav svima opet :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima jos jedanput, username mi je bio n0b0dy, imam onog zlatnog golfa cetvorku ako se sjecate. Stvorio sam ovaj novi account zato sto sam izgubio lozinku od onog starog, a stari mail vise ne koristim, tako da sam se ponovo registrovo. Ime mi je Dario, rodom sam iz Prnjavora(BiH) trenutno zivim u Svedskoj koja je veoma hladna :) brrr...

Slike cu postaviti kad budem slikao nove da bezveze ne ponavljam ono staro.

I sad jos jedna stvar, posto vozimo i ja i mama i otac oba auta, ne vidim razlog sto nebih postavio oba vozila, mislim ako nije protiv nekih pravila.

Ja i otac djelimo interesovanje za auta, i dosta pomazemo jednim drugom u raznim stvarima sto se tice oko auta, a i pogleda i on ovaj forum ponekad :)
Sada trenutno gledamo novo auto da uzmemo, samo mi treba vasa pomoc i ideje. :)

Audi A6 2.0T 180ks manual 2010 godiste Limuzina.
BRILLIANT BLACK
*PROSPORT
-Sporstka sjedala
-Sport chassi 20mm spusten

*PROLINE
-DSP Soundsystem
-MMI radio plus
-Alarm

*S-Line exterior

ili

VW passat 2.0T 200ks Tip-tronic Variant (R-Line) 2010 godiste

Passat znaci sve ima sem Navigatora. Koza Alcantara, veliki soundsystem, bijela boja, zatamljena stakla, 18" felge, sportchassi, tip-tronic, sa saltanjem na volanu itd itd.

i da dodam passat je jeftiniji za 3500€

meni se inace dopadaju BMW i AUDI najvise, ali audi bez quattra mi je nekako kao VW, znaci priblizno isto auto, a i kao sto vecinom jesu.

Sta mislite vi o tome.

Evo i par slika

wallpaper_02.htm


1034981241781116.jpg
 
Član
i meni je Audi prvo bio favorit, ali kad opremis audija sa tom opremom sto Passat ima dodje na cijenu oko 48 000€. A i audi nije quattro :( Tako da sve vise i vise na Passata ide :) I ako smo imali uvjek audija :)

A tih 180ks i nije nesto u A6, Passat ide skorom ko golf GTI koji sam vozio nedavno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top