Povodom dana grada Zenice AMK Zak organizovao okupljanje na kamberovića polju - foto

Povodom dana grada Zenice AMK Zak organizovao okupljanje na kamberovića polju - foto

Član
Misliš na Vekija u ovom Citrosu? Ma dobar je momak, samo ne vozi ovog Citrosa ni blizu kako može... Jučer ih drug odero sve s stock Fiestom 1.2 l.... Al dobro... :icon_rolleyes:
 

MTR

Član
metalmir je napisao(la):
Misliš na Vekija u ovom Citrosu? Ma dobar je momak, samo ne vozi ovog Citrosa ni blizu kako može... Jučer ih drug odero sve s stock Fiestom 1.2 l.... Al dobro... :icon_rolleyes:

pa o tom i govorim , te onu Alfu sto je vozao 156 , te sad ovaj saxo , djaba pare kad te rodjo sa stockachom podere :D
 
Član
hehe...šta ćeš... jedan projekat Opel Kadett-a D je u toku od prijatelja, pa će biti predstavljen i ovdje za jedno mjesec dana... Samo da kažem da je u potpunosti rađen i namjenjen za ovaj tip utrkivanja... ;)
 

MTR

Član
metalmir je napisao(la):
hehe...šta ćeš... jedan projekat Opel Kadett-a D je u toku od prijatelja, pa će biti predstavljen i ovdje za jedno mjesec dana... Samo da kažem da je u potpunosti rađen i namjenjen za ovaj tip utrkivanja... ;)

ko radi ???, ima jos jedno auto koje se sprema onako za pokaza , bit ce gotovo za 15-tak dana , a bio sam kod Dade , kaze za ovu sezonu truba , nema nista od brda , slabo para se ima , Sabe isto tako , steta ....
 
Član
ovo ako se stigne sve uraditi do 15.4. neće mu biti ravnog u OVS-u... A auto radi Amir Zukić iz ZAK-a...
 
Član
Vedran fino vozi, ne znam sta vi pricate? Prosle godine je bio 2 il 3-i u ukupnom poretku autoslaloma u klasi do 1.6 ccm. Pricao sam nedavno sa njim, rekao je za ovu sezonu dodatno sredjuje VTS-a, ugradjuje hidraulicnu rucnu, kupuje i slick gume i slicno tome, pa ce pokusati ganjati jos bolji rezultat. Vjerovatno je sad samo testirao auto, jer se ovo ne boduje za prvenstvo, pravi rezultat treba ocekivati tek kad sezona pocne, znaci 15-og...

Taj OSV u Zenici mi je najdrazi, ima najmanje onih okretanja pod rucnom i malo je brza staza :D
 
Član
daleko bilo da ja imam nešto protiv Vekija, samo kažem da ima premoćno auto, ali ne iskorištava sve njegove potencijale, BTW hvala na podršci ;)
 

LSD

Član
ciji je onaj siroco.....brutalan je sa onim petokrakama....:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: kako mi se svidja to je nemoguce opisati(sve sem one shark-use):icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
Ne mozes tamo ni iskoristiti taj auto, OSV su cunjevi, tamo snaga auta ne igra neku ulogu.

LSD imas bolji Scirocco na marketu se prodaje, G60 iz Sa, vozi 14,4 na 402 metra...
 

LSD

Član
gledam auto samo sa slika..nisam bio dole da ga vidim uzivo.....ali mi je do jaja...
inace ne ganjam da kupujem sad nista ipak hvala :D
 
Član
Došao pred arenu na meč kad mi frendovi kažu što nisi ranije došao bilo okupljanje , jbg da sam znao došao bih ranije, fin je dan bio za druženje a i po fotkama se vidi da je bila dobra atmosfera...
 
Top