Povezivanje racunara

Povezivanje racunara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako imam 2 racunara, i na jednom od ta dva imam ADSL konekciju.

Ono sto me interesuje kako da se na drugi racunar povezem wirelles putem(napominjem da drugi racunar nije laptop i nema WiFi), dakle i na drugom da imam konekciju.
 
BHT Ovisnik
kupis obicni switch sa 5 portova koji nije 15km,u prvi utor skopcas internet konekciju,a ustale compove sto ces povezat i eto ga,tako sam vec 2 godine spojen sa prijateljima,jedan i sada koristi tako od mene internet,a mozemo sve u lanu igrati i sl.
 
Član
Treba ti wirelles ruter i wirelles kartica za taj kompijuter ako je vec nemas ili jednostavno povezi kablom ako ti sta nije problem..
 
Član
ma kabal zakon. ja mislim da na adsl modemu imas vec utor za nekoliko racunara. i samo utaknes. ha ja
 
Član
Koji bi ste wirelles router preporucili i wirelless karticu posto samo ta opcija dolazi u obzir, kablovi nikako...
 
Član
druze mozes trazit u telecomu da zamijenis taj modem koji sad imas za wirless modem,i onda samo kupis wirless kartu i povezes se,da ne kupujes i ruter i karticu bezveze,,mozes mijenjat sto posto,ja sam mijenjao,nije sto mi stari radi u telecomu:lol:,nego zato sto znam da moze;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
kod mene je 432BRP trendnet i evo radi 2 god bez problema..

uh, kako sam se ja napatio sa ovim Trendnet 432brp, dok sam ga podesio. Na kraju se ispostavilo da ne radi ispravno, i onda sam izvrsio reklamaciju i uzeo isti, ali ispravan XD, koji i dan nanas extra radi :D

Ako neces Trendnet, TP link nije skup, a dobro sluzi....
 
Sve zavisi do koliko para.Ja bih preporucio da se protegnes sa Lynksis, koji je oko 100 maraka, ukupno s tom karticom bi te trebalo izaci nekih 150 maraka ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top