Potrosnja

Potrosnja

Član
Sto je previse, previse je. Nesto nije uredu kod tebe, lambda sonda, protokomjer... Pa to je potrosnja motora sa sest klipova, benzinca, gradske voznje i to da se ne pazi puno na gas. Vozi ti to majstoru.
 
Član
Jedino auto kod kojeg zaboravim kad sam nasuo goriva je dvojka 40kw (obicni dizel) ovo ostalo sve q**c, zalim samo sto nisam kupio cetvorku sa 1.8t ili vr6 motorom
 
Član
Sto je previse, previse je. Nesto nije uredu kod tebe, lambda sonda, protokomjer... Pa to je potrosnja motora sa sest klipova, benzinca, gradske voznje i to da se ne pazi puno na gas. Vozi ti to majstoru.
Lamdu dizel nema... Imaju novi i to ne lamdu nego samo sonde za mjerenje gasova radi DPF filtera. U njega je motor iz golfa 3 TDI koliko se sjecam i taj motor ima samo protokomjer.
 
Član
To je kod tebe bas previse, ja zivim u brijescu i ujutro po najvecoj guzvi se vozim i popodne isto, pogotovo sad kad prave ovaj most a i u buca potoku kruzni tok, guzve su bas ogromne i potrosnja mi je 8.1 l 1.9 tdi 74kw, drug mi ima tog starog tdi-a i jos mu manje trosi kako on kaze..
 
Član
Da ga di rasho16v ne upires previse ?..Sto je previse previse je , probaj na drugoj pumpi nasuti ;)
 
Član
u zadnje vrijeme sam pricao o potrosnji sa neznam ni ja kolko vozaca, svi se zale, sto bi ja lagao i sebe i vas da ne trosi kad trosi, neznam sta imaju ljudi od toga sto kazu da im manje trosi auto, ja ti kazem kako jeste a autu ne fali nista
Nisam ja rekao da ti lazes ali auto ocito ima neki problem. U mene 1.4b koji se vozi sigurno krace ralcije od tvojih jer bez auta bukvalno ne idem nigdje relacije najcesce po 300m do 1km pa 10-11l potrosi dok otvorene ga 5-5.5l spustim.
 
To je kod tebe bas previse, ja zivim u brijescu i ujutro po najvecoj guzvi se vozim i popodne isto, pogotovo sad kad prave ovaj most a i u buca potoku kruzni tok, guzve su bas ogromne i potrosnja mi je 8.1 l 1.9 tdi 74kw, drug mi ima tog starog tdi-a i jos mu manje trosi kako on kaze..
Stariji tdi (boshpunpa) manje uzme nego Tdi PD. Negdje sam vec pomenuo to. Npr 81 vs 74 kw. (ako nekog muci snaga) jednostavno vise srkne PD
 
Član
Sve ljubitelji automobila a u litar se gleda :))
Šalim se malo a dobro su ti ljudi rekli kratke relacije po gradu zimi i ta potrosnja je realna.
 
Top