Potrosnja vašeg vozila

Potrosnja vašeg vozila

Član
Izgleda vecina auta sa foruma trosi manje od deklarisane potrosnje prozvodjaca, znaci oni testiraju u idealnim uslovima, pumpaju gume na vece pritiske nego sto bi trebalo biti u stvarnosti, olaksavaju auta, zatvaraju otvore da bude sto manji koficijent otpora zraka da ne spominjem razliku u kvaliteti goriva sa kojom oni testiraju naspram ovog naseg. Mislim da bi svi proizvodjaci automobila trebali testirati svoja auta u bosni svako bi trosilo bar 1-2l manje :)
 
Član
Da ne otvaram novu temu.Imam problem sa potrosnjom,rijec je o automobilu Renault megane 1.9 dci 74kw .Potrosnju mi sve vecu i vecu pokazuje ,trenutno pokazuje 7.7 .Ja mislim da je to previse jer normalno bi bilo oko 6...
 
BHT Ovisnik
Meni je s tim motorom volvo s40 isto trosio. Trebalo je mozda ocistiti EGR,neznam jel zbog toga. Nakon 3 benzinca/plina probali s dieselom i vidjeli da se to ne isplati vozat i prodali nedugo nakon sto ssmo uzeli :D
 
Član
Meni je s tim motorom volvo s40 isto trosio. Trebalo je mozda ocistiti EGR,neznam jel zbog toga. Nakon 3 benzinca/plina probali s dieselom i vidjeli da se to ne isplati vozat i prodali nedugo nakon sto ssmo uzeli :D
ERG ventil sam cistio,ali nikakvih promjena nije bilo.Kad sam tek kupio potrosnja mi je bila oko 6,pa se nakon nekog vremena povecala na 7 i sad na 7.7.
 
BHT Ovisnik
Cijena goriva ide dole,a potrosnja gore,eto te na isto :p
Neznam stvarno, meni je takva potrosnja bila,jos bio nov turbo,nova lamela... Kolega isto ima volva samo karavana i kaze da mu trosi i malo vise. Dok kolegi laguna sa 6 brzina malo manje
 
Član
Taj motor i trosi odprilike toliko prave gradske a ne ono grad 2 ulice i 2 semafora pa trosi 5,5-6 :D, mani te se te price o 6l i ne zivite u zabludi, pogotovo kad se nacepi hoce uzeti i vise.
 
Član
Sta je ovo rođaci, čini mi se da samo meni auto troši u dvocifrenim brojevima? BMW 325ix prosjek 11,5 ali ako sam raspoložen zna i preko 14 bez problema. Frontera 2.2i 16v 12-13 nema veze kako voziš.
 
Top