Posuda od vode

Posuda od vode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Treba mi jedan savjet za posudu od vode naime orginalna koja je došla na autu mi je pukla e sada to nije nikakav problem zamjenit već me zanima kvalotet po otpadima su pretežno sve stare i okrutile od starosti a da nepričam koliko ima prljavštine i kamenca u njima dakle izbor jako loš a sa druge strane ima u radnjama posuda gdje god sam pito ima kreću se od 20 do 30 km e sad te nove posude kakve su kvalitete itd dosta ljudi kažu kad se ugriju da puknu nakon mjesec dana pa me zanima dali je netko kupovo te zamjenske i kakve su tj dali su izdržljive na toplotu ili ako neko ima posudu u extra stanju nek se javi pa da to rješimo radi se o golfu dvici posuda je stara ona veća nije novija okrugla
 
Član
Uzmi slobodno polovnu, mozes je fino dobro ocistiti, otkuhaj je u velikoj serpi punoj vode sa kasikom sode bikarbone. Barem su tako meni rekli :D
 
Član
U svakom slucaju druze dobro ti to ocisti,meni se nedavno zacepilo to vodeno crijevo od prljavstine i prokuhao motor...Zato...keap it clean;)
 
uzmi polovnu meni je isto fabricka bila pukla i premisljao se polovnu ili novu i svi kazu polovnu i fkt je i bilo tako otisao da kupim ona sva prljava masna itd al opro je i eno nikad joj nista do sad stoji nit je pukla nit ista tako da je moj prijedlog polovna a ti vidi :cool::cool::cool::cool:
 
Član
uzimi novu zamjensku, topran ili nesto sl. nije skupa a ne moras ju cistiti i ljepo je sjajna i cista a sto je najvaznije biti ce dobra.[/align]
 
Član
dadao_style je napisao(la):
Treba mi jedan savjet za posudu od vode naime orginalna koja je došla na autu mi je pukla e sada to nije nikakav problem zamjenit već me zanima kvalotet po otpadima su pretežno sve stare i okrutile od starosti a da nepričam koliko ima prljavštine i kamenca u njima dakle izbor jako loš a sa druge strane ima u radnjama posuda gdje god sam pito ima kreću se od 20 do 30 km e sad te nove posude kakve su kvalitete itd dosta ljudi kažu kad se ugriju da puknu nakon mjesec dana pa me zanima dali je netko kupovo te zamjenske i kakve su tj dali su izdržljive na toplotu ili ako neko ima posudu u extra stanju nek se javi pa da to rješimo radi se o golfu dvici posuda je stara ona veća nije novija okrugla
pokusaj prvo da vidis u asi koliko je neki dan fadil donese iz ase orginal da zamijenim na jednom autu mescini da je fabija bila a cijena je bila smijesna neznam zasto
 
Član
Zerr je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
Treba mi jedan savjet za posudu od vode naime orginalna koja je došla na autu mi je pukla e sada to nije nikakav problem zamjenit već me zanima kvalotet po otpadima su pretežno sve stare i okrutile od starosti a da nepričam koliko ima prljavštine i kamenca u njima dakle izbor jako loš a sa druge strane ima u radnjama posuda gdje god sam pito ima kreću se od 20 do 30 km e sad te nove posude kakve su kvalitete itd dosta ljudi kažu kad se ugriju da puknu nakon mjesec dana pa me zanima dali je netko kupovo te zamjenske i kakve su tj dali su izdržljive na toplotu ili ako neko ima posudu u extra stanju nek se javi pa da to rješimo radi se o golfu dvici posuda je stara ona veća nije novija okrugla
pokusaj prvo da vidis u asi koliko je neki dan fadil donese iz ase orginal da zamijenim na jednom autu mescini da je fabija bila a cijena je bila smijesna neznam zasto

zato sto to nije skupa stavka;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top