Postovaljanje folija

Postovaljanje folija

Dobio sam folije za zatamnjivanje stakala pa me zanima znate li nekoga ko ih postavlja...da ne bih sam rastavljao sve to,a Llumar mi glupo da zovem jer nije njihova folija;)
 
Član
Znam ja momka koji ce ti ja mislim uzeti za ruke 60 km-ova. Pa ako ti se isplati da ga priupitam jos?
 
Član
Ima na piku dosta raje koja se bavi tim, potraži tamo po oglasima ako ti ne bude odgovaralo ništa od ponuđenog na forumu.
 

DLS

Početnik
ado_d je napisao(la):
Znam ja momka koji ce ti ja mislim uzeti za ruke 60 km-ova. Pa ako ti se isplati da ga priupitam jos?

60 marki ..pa taj nije normalan samo za ruke 60 marki .. daj bolan ctcttc

30 marki maximalno pa nisu njegove folije pa da uzme 50-60 maraka:icon_mad:
 
Član
tako i racunaju, nekih 10km po staklu, skidanje tapacirunga i vadenje stakla, rezanje folije i montaza folije, pa vracanje nazad svega... i ono ako ces sve radit, ide nesto jeftinije, jedno staklo gratis i sl...
 
Član
Nisam nasto iskusan, skidao sam dva puta tapacirung na vozackim vratima sadasnjeg auta, staklo nisam nikad, i ne mogu da vjerujem da je neko voljan da za 10 km skine tapacirung,staklo,nalijepi foliju i sve vrati nazad uz rizik da nesto usput polomi. Stvarno smo jad i bijeda :icon_mad:
 
Član
to 60KM je prejeftino za taj posao. lako je na dvicu staviti folije a sta je sa skupljim autima koja su dosta komplikovanija za rastaviti
 
Član
DLS je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Znam ja momka koji ce ti ja mislim uzeti za ruke 60 km-ova. Pa ako ti se isplati da ga priupitam jos?

60 marki ..pa taj nije normalan samo za ruke 60 marki .. daj bolan ctcttc

30 marki maximalno pa nisu njegove folije pa da uzme 50-60 maraka:icon_mad:

Druze pokusaj ti onda zatamnit stakla na tom puntu. Tebi koji to nikad nisi radio trebat ce najmanje 2 ili 3 sata rada. Jer treba poskidat panele i zajebavat se oko stakala. Pa nek ti neko ponudi 30 km-ova a to a ti pokusaj da ga ne pljunes!
 
Član
nije svacije ni zatamnjivat stakla nije to tako jednostavno ko nikad nije radio,manite se corava posla :)
 
svako ima svoje...i zna svoje...ja za 60KM ne bih riskirao da nesto uradim pa da se kajem...tako da je meni tih 60KM sasvim OK...ako se uradi korektno...
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
svako ima svoje...i zna svoje...ja za 60KM ne bih riskirao da nesto uradim pa da se kajem...tako da je meni tih 60KM sasvim OK...ako se uradi korektno...

Pa ti rece da ces zvati ovog momka da ti radi?
 
Član
ja msilim da je i cijena korektna tu ej to negdje,a sad gore ko i kako radi to trebas pogledat kod nekog sto mi je tak lik radio
 
radio sam ja sa folijama,veoma opipljiv posao i treba imati zlatne zivce...
treba imati isto tako i šparklice silikonske,gumene od cega su vec ako hocete da ispadne lepo da ne bude ogrebotina po folijama kao sto bude kad se radi sa plasticnom sparklom
radio sam pretezno prijateljima,dzaba sta cu naplatit...
da zaboravi napisat i auto fen je pozeljan da ne bi pri vrhovima kod prednjih bocnih stakala pocela se gulit folija ...
 
Član
laki_grcica-takav sam ti i ja haha :) mogli bi se udruzit nas par pa lijepit prijateljima redom hahahha
 
Top