Porodica iz Sarajeva zamalo nastradala

Porodica iz Sarajeva zamalo nastradala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
faya mislis da je izbjegavo zbog stete i ugrozio porodicu?
ne vjerujem da takvih ima medju nama zivima
da je neznam kakva zivotinja da dinosaurus izleti pred mene ako nemam gdje drugo idem pravo u njeg :) pa makar bio t-rex
 
Član
a ja sam na 20 min prosao tom cestom prema zepcu i dolazim u kafic kad cujem pricaju covjek uzletio na zidic u bistrici pokraj groblja
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
faya mislis da je izbjegavo zbog stete i ugrozio porodicu?
ne vjerujem da takvih ima medju nama zivima
da je neznam kakva zivotinja da dinosaurus izleti pred mene ako nemam gdje drugo idem pravo u njeg :) pa makar bio t-rex

al zar bi normalan covjek po toj tvojoj prici zbog zivotinje ugrozavo zivote porodice...?
on da je znao da ce se ovo desit, ne bi, al je ipak zbog stete htio izbjec, nadajuci se da ce normalno proc...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ma nije se on zabrino za zivotinju, nego sebi za auto...jestel vi kad vidjeli sta bude kad auto udari zivotinju...pa raspe naprijed po karambolke...il kod mene kod jaranice udario ker sa strane izmedju 2 vrata...napravio 600 KM stete...ipak je on izbjegavo zbog svog auta, a ne sto mu je zao kera...:)

ti rece ovdje da se zabrino za auto :)
samo pisem ono sto sam procito :)
i nije to nikakva moja prica nego mislim da bi svako tako postupio,
dakle ne bi ugrozio sigurnost svoju ili svoje porodice izbjegavajuci pseto obicno.
 
Član
Neku noc sam isao prema Mostaru i prije one benzinske pumpe Demirovic, vozio sam jedno 70km/h i na onoj krivini mali cukica se pojavi niodakle na mojoj desnoj strani ceste, nije bilo vremena ni za kocenje ni izbjegavanje, u sekundi sto se kaze, plus sto je auto dolazio iz suprotnog smjera, u trenutku sam mu vidio samo okice pred farovima, cuo se samo lagani tup-tup :(
Naravno zao mi ga je, ali nasli smo se i ja i on u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu, vise on...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top