Popravak sofersajbe u Sarajevu?

Popravak sofersajbe u Sarajevu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Radi se o tome da je kamencic udario u sajbu i nastalo je malo ostecenje pa me interesuje da li neko u Sarajevu moze to sanirati tj. sprijeciti da se to ne pocne siriti? :icon_question:
 
Član
odlican post,dobro bi doslo ako neko ima odgovor,i meni bi trebalo nesto ovako......
 
Član
Radio je moj stari to kod Nijaza u Vogošći,tačnije naselje Blagovac,čini mi se da je ta ''inekcija'' oko 50 KM ali nemoj me držati za riječ
 
Auto stakal RULE (mislim da se tako zove) rade sanaciju ostecenih sajbi, nisam radio al cuo sam da odlicno rade i na obavljeni posao daju garanciju....
 
Član
Firma
AUTO STAKLA RULE

Opis
SPECIJALIZOVANI SERVIS ZA PRODAJU I UGRADNJU AUTO STAKALA

Adresa
BOJNIČKA 109 SARAJEVO 71000
Kontakt informacije

Tel: 033/762-445
Mob: 061/215-696

Idem u ponedeljak ili utorak pa ce biti mozda i slika i vise infa..
 
Član
i ja sam kod nijaza radio i dobar sam sa njim i vala radi to covjek profesjonalno
 
Član
imas novus gore iznad stadiona kosevo kad krenes prema tz,tu su bili bar ,oni su dobri,meni su jednom nesh radili
 
Član
Imas Novus kao sto rece kolega :cool: Ja sam radio isto tako malu reparaciju,kamencic mi bio pogodio u sajbu i popravka je bila 45 KM...posla negdje oko 20-ak minuta... Pozz
 
što se tiče mostara ima kod autoopreme leko e sad kako rade neznam a znam za čovjeka u blagaju koji je radio mom prijatelju na mercedesu naplatio mu 40 km što mu je zakrpio udar od kamenčića ništa se nevidi a nemože se širit dalje
 
Član
dadao_style je napisao(la):
što se tiče mostara ima kod autoopreme leko e sad kako rade neznam a znam za čovjeka u blagaju koji je radio mom prijatelju na mercedesu naplatio mu 40 km što mu je zakrpio udar od kamenčića ništa se nevidi a nemože se širit dalje

aha,e super da znam gdje ima u Mo. znas li mozda kako se zove taj covjek iz blagaja ili imas li mozda njegov broj...
 
almyr je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
što se tiče mostara ima kod autoopreme leko e sad kako rade neznam a znam za čovjeka u blagaju koji je radio mom prijatelju na mercedesu naplatio mu 40 km što mu je zakrpio udar od kamenčića ništa se nevidi a nemože se širit dalje

aha,e super da znam gdje ima u Mo. znas li mozda kako se zove taj covjek iz blagaja ili imas li mozda njegov broj...


čim vidim ovog momka što je to već radio pitat ću ga da mi da broj ime i adresu jer i meni nekad može zatrebat pa čim saznam javim ti
 
Administrator
autostakla Rule je i moja preporuka mozes i mene spomenuti, a sto se tice Nijaza nemam bas lijepa iskustva
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top