popravak pojacala?

popravak pojacala?

wkd

Član
vjerovatno je tema bila dosta puta, medjutim nisam mogao da najdem takvu...

pojacalo: Hifonics zeus, 750w... pojacalo sviralo prije 2 mjeseca (2 izlaza su bila 'otisla' ali nekom kombinacijom svirao je sub super)... pojacalo izvadjeno iz auta, odmaralo 2 mjeseca, sve ponovo pokopcano, protekcija samo upaljena...

Kome da se obratim u Sa ili blizoj okolici za popravak istog pojacala.. vec razmisljam o CarAudio-u ali me zanima dali ima neko sa nesto manjom cijenom :123:

unaprijed hvala
 
Član
mozda kolega sa foruma moze da pomogne
struja_ze, moja topla preporuka, covjek ce iskreno reci da li moze napraviti ili ne, moze te nasavjetovati ako bude potrebno, pokusaj se cuti s njim

pored njega zivot nikad nikome drugom nista ne bih nosio da pravi, sto se mene tice dokazao se momacki;)
 
Član
Protekt se pali zbog pregorjelih dijelova izlaza,al opet projeri i spojeve ponovo jel sve OK pa vidi hocel se ugasit,masu spoji gdje ti je i prije bila i vidi stopica mase nalijezel direkt na lim ocisti prljavstinu i malo lak skini na sjede direkt na metal ..

A za popravku odnersi nekom provjerenom majstoru, moz se ono napravit da radi al nema istu snagu kao prije stave ljudi ne adekvatne dijelove :icon_rolleyes: a ko hoce moze ga napravit i da bude kao i prije kvara :icon_smile:
A nije ti eto daleko ni do Zenice otic ;)
 
Član
clan elektricar,doktor sve sto sam mu odnio sve je popravio u brzom roku i po extra dobroj cijeni znaci od mene preporuke za njega covjek je legenda ;)
 

wkd

Član
na pojacalu ima 1 ili 2 izlaza koja su pregorila, medjutim nije bilo problema prije 2 mjeseca... :icon_rolleyes:

masu sam stavio direktno na sasiju, obrusio do lima i fino spojio, dakle nije to def.

najvjerovatnije da cu se obratiti' elektricaru' jer mi je blizi... ali iskreno, nakon toliko rijeci hvale za 'struja_ze' ako ne rjesim belaj prije plate, idem do Zenice... :cool:
 
Top