Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

ma dokurcio je vise i taj BBS, svi to nesto furaju, lijep je golf i na celicnim :lol:
 
Član
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

ma jbte bbs preskupe su, neke felge sa dobrim falcom 9 jota i taman...borbet a ili nes slicno....ne mora ni falc da bude...
front slozis kao sto je noke uradio jeftinija opcija (farovi corado, maska matig..), daleko od toga da je 900-1200 e :icon_eek:
;)
 
Član
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

ma najbolje ti radi kako ti mislis da je dobro...meni je golf top...samo koliko sad ima ovaj motor konja....:icon_smile:
 
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

dzinn16v je napisao(la):
Jesi radio tapacirunge ili?

radio ovde kod nas u Prnjavoru,narucio sam krovni tapacirung i zadnje tapacirunge isto ovakve,sledece sedmice cu dobiti i namontirati

soffa je napisao(la):
ma najbolje ti radi kako ti mislis da je dobro...meni je golf top...samo koliko sad ima ovaj motor konja....:icon_smile:
51kw
 
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

pravo dobar golf koliko vidim fale recaro sjedista, g60 rubovi,, felge i front
ali po meni bolje ti je da uvedes neke promjene, tipa drugih felgi, ne bbs,, i front
g60 bi dobar bio ili bar neka imitacija;)
 
Član
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Sjedista od golfa 4, tabla od 3, satovi uradjeni na pricnipu kao kod golfa 4, KV gevindare i tako to, ako se ne varam ? ako je to ta onda drug samo je vrati u ono stanje u kojem je bila ...
Kao i sto sam znas, BBS majka. Jel ostala ona muzika u njoj ili je i ona izvadjena ?
Sretno u radovima :cool:
 
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

hare123 je napisao(la):
Sjedista od golfa 4, tabla od 3, satovi uradjeni na pricnipu kao kod golfa 4, KV gevindare i tako to, ako se ne varam ? ako je to ta onda drug samo je vrati u ono stanje u kojem je bila ...
Kao i sto sam znas, BBS majka. Jel ostala ona muzika u njoj ili je i ona izvadjena ?
Sretno u radovima :cool:
nije ostala muzika
 
Član
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Golf2gti16v je napisao(la):
hare123 je napisao(la):
Sjedista od golfa 4, tabla od 3, satovi uradjeni na pricnipu kao kod golfa 4, KV gevindare i tako to, ako se ne varam ? ako je to ta onda drug samo je vrati u ono stanje u kojem je bila ...
Kao i sto sam znas, BBS majka. Jel ostala ona muzika u njoj ili je i ona izvadjena ?
Sretno u radovima :cool:
nije ostala muzika

Steta, ali eto kako se kaze " koliko para toliko muzike " :icon_smile:
Za mene je ovo bila najljepsa dvica na svijetu, nadam se da ces ti to i opravdati ;)
 
Član
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Tesko mi se bilo od njega rastati , ali neke vaznije stvari su to uslovile. Ovo sto dzinn kaze da sam birao kupca je tacno, al sam se utjesio jer mislim da sam ga prodao u prave ruke kod covjeka koji zna to cijeniti i koji ce nastaviti da radi na ovom projektu. Ostalo je tu jos sitnica od mene koje ja nisam stigao uraditi ili su mi bile nevazne za projekt, al vidim da se novi vlasnik primio posla i svaka cast na tome.
Nek je sretno ti drug u daljim radovima i da se ga navozas i nauzivas kao sto sam i ja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top