POMOZITE LJUDI ..REGISTRACIJA JE U PITANJU

POMOZITE LJUDI ..REGISTRACIJA JE U PITANJU

Član
I meni su tako dosle dve kazne kad sam prodao auto, okinuo covjeka radar, i ja faksirao MUP-u u Bihac, medjutim kad sam trebao reg auto, nista, jos nije ukinuta kazna, i dalje na meni. Ja sam imao srece jer je covjek bio normalan i kad sam ga zvao, trazio mi da posaljem kazne da se uvjeri i on platio inace bi se i ja natezao do ko zna kad.
 
Član
mnogi su imali takve probleme i rijetko je ko uspio posteno proc. na kraju se sve slomi na zadnjeg igraca i taj zadnji placa tudje kazne.
zavisi kome prodas auto...ugovor mi svi imamo,ali najbolje prepisi i mirni svi.Neka onda nabija kazne i nek ne prati semafore i radare.
Inace negdje sam cuo informaciju,da se u S.Mostu nalazi vozac koji na sebi ima 32 000 km kazne.I to je kao najvise u BiH.
Kako ce taj placati?
Ali dobro,to je samo prica,pitanje je koliko je istine u tome....
 
Član
pa jesil preveo auto? kako ona reg auto? ako si imao u 2010oj kazne nisi mogao odjaviti dok ne platis? malo ste mi zamrseni svi. ako nije prevela auto ne daj joj prevod i cao ako jeste prevela auto kako da tebi dodje kazna.? tu je neko od vas dvoje zakovao. ti sa kupoprodajnim ugovorom dokazujes da nije auto na tebi tj da si prodao i da je njena duznost bila da prevede auto
 
Član
Sve ti je objasnjeno, naoruzaj se stepljenjem i budi uporan (dosadan). Imao sam slican slucaj prije par godina i rijesio sam sve u Mupu na nekakvom odjelu za kazne ili tako nesto...
 
pa jesil preveo auto? kako ona reg auto? ako si imao u 2010oj kazne nisi mogao odjaviti dok ne platis? malo ste mi zamrseni svi. ako nije prevela auto ne daj joj prevod i cao ako jeste prevela auto kako da tebi dodje kazna.? tu je neko od vas dvoje zakovao. ti sa kupoprodajnim ugovorom dokazujes da nije auto na tebi tj da si prodao i da je njena duznost bila da prevede auto
brate mup je zezno stvar sve je prevedeno i uradjeno i neznam na koji nacin su je meni poslali i sad mup to treba da ispravi a ti znas kako se snjima ganjat
 
Član
papire u ruke odvoji jedan dan i pun gas u TZ ujutro u 8 budi tamo i pocni da ganjas sta i kako. samo uz dokaze mozes da ponistis sve sto treba jer ako je auto prevedeno prije te kazne ti im dokazi to. pokusaj da izvadis u mup-u gdje si odjavljivao auto da ti izdaju potvrdu kada si izvrsio prevod i na koga i plus ugovor o kupoprodaji i sve da ima objasnis i prilozis
 
Top