pomoc

pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MyX

Član
koliko sam ja upoznat moze se plastika ''kromirati'', a gdje to u BiH ima, eh sa time vec i nisam upoznat. Nadam se da ce ti netko od raje dati tu informaciju jer i mene to zanima.
 
hmmmmmm, nadam se. hocu da niklujem plastiku oko mjenjaca i ispod rucne, samo gdje ima u sarajevu ili bih
 
a pardon, Adis, a moje auto opel astra 2000 god, 20 16v, dizel, nista posebno. Znaci niko nezna gdje se to moze uraditi. hmmmmmm
 

JD.

Član
pa ako vec ne znas nikog da radi probaj ofarbati nekom lijepom sivom bojom, ne mora bas bljestati :D
 

MyX

Član
DD Adise, daj nam slicice od ace...

JD ti je htio skrenuti paznju na to da ukoliko ne uspijes naci nikoga da to radi (kromiranje plastike) pokusas sa farbanjem, sto bih ti i ja predlozio, potrebno ti je malo strpljenja i da se to sve fino uraditi, uopce nece izgledati kao cirkus, naravno ukoliko ne budes bas pretjerivao sa farbanjem.
 
Član
Ofarbas plastiku primerom (temeljna) za plastiku. pa je ofarbas chrom spreom preko. sacekas da se osusi 24h da se dobro primi za primer. kad se farba osusila istu ispolirati polir pastom sa laganim pokretima do visokog sjaja. na kraju dolazi bezbojni lak i proces je zavrsen. Kolega je tako ofarbao konzolu u fiatu bravo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top