Pomoc zadnji amortizeri!!

Pomoc zadnji amortizeri!!

Član
pozdrav raja,imam problem sa zadnjim mostom u mog golfa ;)
Kad sam ga kupio bila je minimalna razlika izmedju prednjeg i zadnjeg dijela,tj.iza je propalo auto..spustenije nego naprijed ali u zadnje vrijeme potonu auto skorz :cool:
Sada nezz do cega je,opruge ili amortizeri..htjeo bi ih promijeniti ali necu da mi onda bude isto dzip :cool:..a malo su mi i zadnji tockovi krivi,ono izlaze u dnu vani(nagib),ali nije puno minimalno ;)
koji su najbolji amortizeri da ne dignu puno auto?? :D
Hvala
 
Član
moja preporuka za amortizere je da kupis ove sacks ili na nas se kaze zaksovi ne uzimaj kineske nevaljaju nista ili ako pise na kutiji made in EU isto nevaljaju imo sam i jedne i druge brzo propadnu bacanje para nanjih bespotrebno
 
Član
nemaju veze selni sa nagibom tockova nista nazad kad odu seleni dobije hod samo nista vise a to sto su ti uvuceni tockovi malo to je normlano ako nisi negdje odvalio trap pa si ga smoto a sto se tice amortizera nadji negdje polovne koji nisu kineski ili garazna proizvodnja i sta vi opruge sporske na njih sa odbojnim gumama da ti neizbije ulje jer obicni amortizeri na sporkse opruge neidu po pravilu jeer su klipovi dugacki al odbojen gume ce to rijesiti jer sam ja tako sebi radio stavio sam zute apex opruge i lego je taman na mjeru i odlicno je tvrd i funkcionise ;)
 
Član
bogzagti je napisao(la):
nemaju veze selni sa nagibom tockova nista nazad kad odu seleni dobije hod samo nista vise a to sto su ti uvuceni tockovi malo to je normlano ako nisi negdje odvalio trap pa si ga smoto a sto se tice amortizera nadji negdje polovne koji nisu kineski ili garazna proizvodnja i sta vi opruge sporske na njih sa odbojnim gumama da ti neizbije ulje jer obicni amortizeri na sporkse opruge neidu po pravilu jeer su klipovi dugacki al odbojen gume ce to rijesiti jer sam ja tako sebi radio stavio sam zute apex opruge i lego je taman na mjeru i odlicno je tvrd i funkcionise ;)

meni je napriejd uredu sve..a mecu ja da ga spustam iza..nego sam primjetio da je bas lego iza i da su tockovi malo pod nagibom ;)
Znam da su amortizeri losi al isto su tockovi pod nagibom??..moze li se zadnji most iskriviti jer je moje auto ima KUKU !! :icon_question: :icon_question:

bmwscaner je napisao(la):
tebi su izgleda seleni zadnjeg mosta u qrcu

Moram vidjeti negdje,ali necu da uzmeme neke amortizere da onda bude isto koza :cool:
 
Top