Pomoć oko felgi

Pomoć oko felgi

Član
Pozdrav,
nisam nasao gdje drugo da postavim temu. Naime, sređujem malo golfa pa trenutno felge trazim ali nisam bas s tim najbolji.

Trenutno su mi na autu obicne i imam 195/65/15 gume ljetne i sad zelim felge uzet za te gume.

Nasao sam felge:
7jx15
5x100
et45

da li odgovaraju na golf 4 ove i oce li biti ok s ovim gumama?

hvala unaprijed..
kad sredim do kraja auto postavit cu slike prije/poslije:cool:
 
Član
Odgovara sve, ET je velik kao i kod fabričkih felgi, malo su šire, predpostavljam da su stare felge 6J, što znači da su ove nove 2.5cm šire i pašu ti ove gume bez problema... Samo su 15" po mom mišljenju previše male, zašto ne gledaš 16", a te ostavi za zime, predpostavljam da su m+s gume.. pozz
 
Član
e poz..hvala puno na odgovoru..
iz jednog jedinog razloga cu sad za sad ostat na 15"..
znam da 16 i bolje izgleda i sve..ali imam 4 dobre ljetne gume 15" i 2 nove, te 4 zimske

tako da mi se isplati uzet 15" da ne moram sad opet kupovati nove gume

ja mijenjam gume uvijek ljeto/ zima...
 
Član
Siroki je napisao(la):
e poz..hvala puno na odgovoru..
iz jednog jedinog razloga cu sad za sad ostat na 15"..
znam da 16 i bolje izgleda i sve..ali imam 4 dobre ljetne gume 15" i 2 nove, te 4 zimske

tako da mi se isplati uzet 15" da ne moram sad opet kupovati nove gume

ja mijenjam gume uvijek ljeto/ zima...

Zato je duplo jeftinija guma 15" od 16" :icon_twisted:
 
Član
a i ta ti stoji ;)

još jedno pitanje..što se tiče šarafa za felge u golf 4 kod dosta prodavača nema šarafa uz felge i uvijek kazu da pašu obicni!? jel to baš tako ili samo ponekad.

imao sam prije mercedesa 190 i kad sam uzimao felge morao sam neke duze sarafe uzimat..

p.s. felge sam narucio, cim ih postavim sad do 15.4. i odradim ostalo na autu kacim slike.

LP
 
Član
Mislim da će ti trebati drugi šarafi za alu felge.. ali možeš probat i sa tim ništa te ne košta... Postupi kao i sa mercedesom, ako ne mogne kupi duže i gotovo :D Većinom alu felge imaju više "mesa" od rupe do glavčine pa ne mogu stić šarafi do glavčine..
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Mislim da će ti trebati drugi šarafi za alu felge.. ali možeš probat i sa tim ništa te ne košta... Postupi kao i sa mercedesom, ako ne mogne kupi duže i gotovo :D Većinom alu felge imaju više "mesa" od rupe do glavčine pa ne mogu stić šarafi do glavčine..

kupio, nabacio..sve odgovaralo..i šarafi čak nisu trebali duži;)
 
Top