Pomagajte imam problem u Golf 3 2.0 8v 85kw 115ks

Pomagajte imam problem u Golf 3 2.0 8v 85kw 115ks

Član
Pozdrav ljud ovako imam problem u auta vozim Golf 3 gti 2.0 8v 85kw 115ks i desaje mi se da kad upalim dobro i normalno radi znaci al kad ga pustim u leru i dodam gas jaci i odma pustim gas on se automaski ugasi dal mi tko moze pomoci hvala unapred..
 
Član
digifant? Falš zrak,zaprljan leptir gasa, lerlauf ventil,senzor temperature,lamda sonda,poteciometar gasa. I nek ti je Bog na pomoći
 
Član
ne bi se trebao gasiti zbog sonde,zbog nje moze da trokira na malom gasu i da ima vecu potrosnju.
 
Član
po mom misljenju negdje ti vuce zrak jer je to najcesci problem kad se auto gasi,pregledaj sva crijeva od usisa i sva vakum crijeva,pa onda trazi dalje problem
ako su uredu crijeva dotegni malo selne za svaki slucaj
 
Član
i ja ti muku mucim oko tog sistema pa citam svaki dan ne bi li proucio sto vise,samo sto se kod mene ne gasi kod mene previse trosi.
 
Član
i ja ti muku mucim oko tog sistema pa citam svaki dan ne bi li proucio sto vise,samo sto se kod mene ne gasi kod mene previse trosi.
iskren oda kazem kod mene ne trosi a nema te sonde neke nasuo sam 5 litara benzina i nije uzeo na 70 kilometara samo me ovo zeza al danas vidjo neka crijeva da si popucala sad neznam od cega je
 
Sva vakum crijeva pomjenjaj metar crijeva 6KM cijena varira od velicine presjeka
Ler motoric na njega obavezno moraju bit povezana dobro crijeva
Ako budes moro mjenjat klapnu gasa pase ti od golfa 4 1.4 benzin samo malo crijeva od vode treba prepravit al nemoras nakacat crijeva i ptit se jer je malo zeznuto skini premosti crijeva od vode i namontiraj klapnu gasa upali auto i probaj samo prije paljenja moras klemu s akuua ski ut na par sekundi i ponovno vrati da ecu motora skonta novu klapnu gasa
Mada provjeri i maf senzor nadju drugi zarovi se na odpadu i probavaj redom sta moze bit

P.S ubaci drugu pumpu od benzina i zamjeni filter goriva ;)
 
Top