Polo - tepSIJA - Komentari projekta

Polo - tepSIJA - Komentari projekta

Član
Hvala na ponudi, ali stavljam ovih dana diskove + kociona klijesta i ostalo i minimalna felga koju cu moci staviti je 15ka ... nazalost nista...

pozdrav
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Sviđa mi sve do sad, a koji motor ide?

ne znam jos nista za motor ... jos neke stvari trebaju da se rijese u globalu na autu pa tek onda cu da zamaram sebi glavu s tim koji cu motor. dosad mi je prosla 783929 opcija za motor ali stvarno ne znam ni ja sta ikako ce da bude.
 
Član
neka bude šlag na kraju :cool: Dobro razmišljanje, većina prvo uvali motor i onda suspenzija i kočnice ostanu nedorađene... a ti radiš obrnuto i nema greške ;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
neka bude šlag na kraju :cool: Dobro razmišljanje, većina prvo uvali motor i onda suspenzija i kočnice ostanu nedorađene... a ti radiš obrnuto i nema greške ;)

Bravo.. tako sam sebi rekao "naopako" a ustvari ispravno... jer znam da sam stavio motor, bez obzira bilo koji, bilo bi gas gas i onda kad zaskripi daj kocnice daj roll bar daj amortizere i ostalo... a obicno tad bude kasno pogotovo u ovom slucaju auto 30+godina, i fabricki 50ks nema smisla vozati ga dok se ne sredi sve 100% da bude ispravno i pouzdano pa tek onda jaci motor.
 
Top