polo g40

polo g40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa sad je tako, ali ima par caka kako da ti kompresor ostane dugovjecan. prvi vlasnik je preso 250 000 tkm a nije ni taknio kompresor. glavno i osnovno pravilo je da ga ne ubijas dok je hladan sa startevima i tjeranjem u visoke okretaje i da ga ne gasis vruceg.... i trajat ce. a on kad je dobro napravljen i kad je zagrijan on vuce iz nule ko da si mu stavio soli na ranu. a to je nesto je..no!!!:123:

bokymunya je napisao(la):
pa sad je tako, ali ima par caka kako da ti kompresor ostane dugovjecan. prvi vlasnik je preso 250 000 tkm a nije ni taknio kompresor. glavno i osnovno pravilo je da ga ne ubijas dok je hladan sa startevima i tjeranjem u visoke okretaje i da ga ne gasis vruceg.... i trajat ce. a on kad je dobro napravljen i kad je zagrijan on vuce iz nule ko da si mu stavio soli na ranu. a to je nesto je..no!!!:123:

e da nisam skuzio kako to mislis da mu je unutrasnjost kaos? ne valja ili valja? pozdrav
 
Član
to šta si sad reka vridi za sve turbo i kompresor motore
a ne samo za g40
p.s. ima ti u šibeniku kompletan g40 motor sa ispravnin laderon za 3000kn
 
Član
nivoST je napisao(la):
to šta si sad reka vridi za sve turbo i kompresor motore
a ne samo za g40
p.s. ima ti u šibeniku kompletan g40 motor sa ispravnin laderon za 3000kn

pa znam to sam i mislio, ako malo pazis duze ce trajat..
a za taj motor cu vidit, neznam jos nista.
pozdrav
 
Član
bokymunya je napisao(la):
vec sam lud od iscekivanja, lik nikako da kaze "evo prodajem ga" ide mi na zivce.
kad ga uzmem vidit cemo kako ide ista se da napravit.
"kec" dal se moze kod mandeka podesit paljenje? i kad ga uzmem mogo bi samnom do onog decka za kompresor?

budemo rijesili paljenje a otici cemo i do ivana da puza uredi.;)
 
Član
Izvini, koristim slang iz mog rodnog kraja.... "haos" je trebalo znaciti da je enterijer poseban, fenomenalan.
Ja imam Pola MK2, 1990. godiste, i prvo sam mislio da potrazim enterijer od G40-ke zbog kombinacije boja i sportski profilisanih sedista, ali to je "unicorn" i gotovo ga nigde nema za cerupanje, pa sam na kraju nabavio enterijer od MK3 iz 1995. godine sto me je privremeno zadovoljilo....

Samo privilegovani mogu imati Polo G40 :icon_smile:
 
Član
deez je napisao(la):
Izvini, koristim slang iz mog rodnog kraja.... "haos" je trebalo znaciti da je enterijer poseban, fenomenalan.
Ja imam Pola MK2, 1990. godiste, i prvo sam mislio da potrazim enterijer od G40-ke zbog kombinacije boja i sportski profilisanih sedista, ali to je "unicorn" i gotovo ga nigde nema za cerupanje, pa sam na kraju nabavio enterijer od MK3 iz 1995. godine sto me je privremeno zadovoljilo....
ma nije bed........to sam i mislio..;)
Samo privilegovani mogu imati Polo G40 :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top