Polo 9n Highline

Polo 9n Highline

Član
Prije par dana slucajno mi je izletila ova vozilica.Posto vec imam auto,nisam planirao uzimati drugo,ali polo mi je izletio jeftino pravo

Rijec je VW Polu 1.9 TDI PD 74Kw+ chip

highline oprema 2002 godina

Od opreme posjeduje Klimu,stalke za case,elektro i grijane retrovizore i stakla

abs;servo, recaro siceve, radio sa 8 fabrickih zvucnika, siber,

sve lajsne i retrovizoti u boji auta,kolor stakla,12v uticnicu u gepeku,

kromiran sat, fabricki alarm+ cobra, zeder,zadnje maglenke itd..

Uz njega su dosle fabricke 14ke koje sam odma zamijenio,i mislim da nisam pogrijesio.

Kupio sam i farove sa lecama crne,u koji dan ih postavljam. U planu je jos zatamljivanje, farbanje celjusti u crveno,karbon unutras
njost,xenon,maglenke
naprijed, i pozadi Polo Cup edition spojleri;ako i gewindanje u pod,ali o tom potom, Uh sto se umorih :icon_smile: :123:







Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Felge su mi odma u startu postale prioritet,jer mi se nikako nisu svidzale ove 14ke. tako da sam uzeo 16ke jelenkov rog 6 jota.




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
hehehe Car si ;) ;) Slabo ima pola da se cuniraju,tako da je jako tesko naci dijelove za njega,znas i sam
 
Član
Fin polo, srecno u realizaciji planova. Trebao si mozda neki manji profil gume, ovako mu felne deluju male, stavis neke 195/45 16 i malo u pod i doci ce do izrazaja;)
 
Član
Hvala drug.Fabricki na njega idu gume 205 45 16,te cu stavljati,cim malo novcanik ozdravi :icon_smile:
 
Član
odlican polo, s ovim motorom je ko cigra. jos kad ga malo nachuniras bit ce extra, samo naprijed. farovi s lecom su pun pogodak:icon_biggrin:
 
Član
Upravo taj drug,momku trebale pare,sasvim slucajno je i doslo do pazara, vise iz zeze sam ga pitao za cijenu,a njemu gorilo. Vozio je prije onu crnu cetvorku sa crvenim cizama, prije nego je prodao onim cigama,pa oni prodali Semi italiji
 
Član
nedzadr je napisao(la):
hehehe Car si ;) ;) Slabo ima pola da se cuniraju,tako da je jako tesko naci dijelove za njega,znas i sam
ja sam svega vidio par pola koji su iole sredeni, da nisu klasika..Ma moze se naci ali su cijene :icon_mad::icon_mad:
 
Član
a da probas znak uraditi u crno foliom ili carbonom cisto da vidis jel bolje ako ne odna odlijepi...odlican je
 
Top