Polo 6n2 problem

Polo 6n2 problem

Član
Pozdrav svima.Eh ovako imam problem tj imam velik problem,sad kad sam dosao kuci puklo mi je nesto kod lijevog tocka i on je sad izgubio svrhu mogu ja namotavat do sutra on ne reagira,a desna strana normalno.Eh sad neki mi drugovi kazu poluosovina,krajnice neki lafet.Ovo mi je hitno jer auto stoji pola na cesti pola na uzbrdici ispred zgrade ne mogu ga ni gore ni dole.Hvala svaka pomoc je dobro dosla.I ako neko zna neki auto-otpad gore Tuzla,Zivinice,Doboj,Tesanj,Teslic,Jelah da posjeduje ovaj Polo 6n2 neka mi napise.Hvala unaprijed
 
Član
Mozda ti je ispala poluosovina
Na lijevoj strani je duza poluosovina, i ja sam imao isti problem na svom 6n2. Polomio mi se unutrasnji lezaj na poluosovini i ispala. Trebas prvo utvrdit do cega je, pa onda da trazis po otpadu ili novo. Ako bude taj unutrasnji lezaj kao kod mene on ti je oko 130km nov
 
Član
Kugla nije, da je kugla tocak bi mu se nakosio, donji kraj bi se izvukao van i vjerovarno bi potrgao neki kineticki zglob. U njega stoji tocak normalno ali ne mota, stoji u jednom polozaju, a za motanje je zaduzena krajnica i spona volana, ili je spona otisla ili krajnica...
 
Kugla nije, da je kugla tocak bi mu se nakosio, donji kraj bi se izvukao van i vjerovarno bi potrgao neki kineticki zglob. U njega stoji tocak normalno ali ne mota, stoji u jednom polozaju, a za motanje je zaduzena krajnica i spona volana, ili je spona otisla ili krajnica...
mislio sam na onaj kuglasti zglob na krajnici (kugla) tu se razvalilo a ne onu.
covjek bas mora bit precizan kad pise.
 
Top