POlazem za C1 sutra po drugi put imali ko kakve savjete kako da se ponasam ???

POlazem za C1 sutra po drugi put imali ko kakve savjete kako da se ponasam ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
LSD je napisao(la):
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
joj momci da mi bi opusten volio bih nego ista trava ne prosli petak skunk me ubio kad sa polago prosli put noc prije sjedili pili ko stoke pa ujutro na polagnje sto me je zaj*alo tako da alkohol i trava je kod mene provjerena al lexaurin hmmmm nisam hehe :icon_smile:;););)

ovo ti nije trebalo da napishes....
sta si htio da se prokurcis...ispadnes faca medju rajom....
kume budi ono sto jesi i proces dobro.....
reputacija se zasluzuje djelima a ne rijecima.....
a ako si ovo ti kao sto si napisao onda tebi definitivno nije mjesto ni na cesti za volanom ni na ovom forumu :icon_confused:

Taman tako..............;)
 
hahahha xD


neg druze kad budes polagao kad ti bude rekao da parkiras kamion ! pitace te prwo kako ces parkirat "sta ces uradit"!! i ikako treba uradit .. neznam jel ti instruktor pricao mora se stawit i onaj ku*ac ... klik ja mislim da se tak zove sto dodje pod tockove !! ja kad sam polagao nisam mu to bio rekao i htjeo da me obori al et dobro je instruktor me izvuko :D pa je na dobro izaslo !!

a ae nek ti je sa srecom
 
Član
predlazem ti ne polazes,ako je sve tako k'o sto kazes,a ako nije onda ne znam sta da ti kazem...nhf ali svaka skoro tema ti je da ne kazem glupa,cuj kako se ponasat pred komisijom,otidji pred njih i skini se go i 100% neces polozit...
 
Ne ba pogresno ste me shvatili ba ja sam za b iz prve polozio pa onda za c1 jednom pao
eto danas sam POLOZIO nezz sta mislite jhahah a malo sam se i salio niste shvatili ja govorim skunk sam pusio u petak pa mi nije dobro bilo u subotu nisam polago jbg moram odgovoriti sta napisu a sad hvala vam moze se tema zatvoriri
hahahaah a nesikirajte se slobodno na cestu 'polozio sam :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top