Pokvaren katalizator

Pokvaren katalizator

Član
Nema to nekog iskustva. Zavrne se metalni dio u izduvnu granu a nju se završe sonda. Tako ona ne bude direktno na udaru gasova. I pokazuje normalan napon kada se urije preko 400 stepeni. To je sva mudrolija. Meni je sijala CE lampica sa greškom katalizatora. Nakon ovog rukom odneseno već više od pola godine nema lampice. Napon na sondi je oko 0.46V

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока

U biti sto ne pojednostavis ljudima da razumiju kao da je nuklearna fizika. Ovaj nastavak sluzi da zavara sondu poslije katalizatora (znaci auta koja imaju sondu poslije katalizatora i ta auta imaju 2 sonde) u biti ovaj nastavak sluzi da odmakne sondu od izravnih gasova i temperature.
 
Ma sve si ti radio. Ima li pametnijeg i materine da je izašao?

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
Cijeli dan sjedis i drkas za kompom paris oci na YouTube-u i mislis da si sve naucio a ja radim kao automehanicar duzi period i nema s cim se nisam susreo za ovih 5 godina
A taj nacin prepirke gdje se odmah necija famelija spominje je djetinjas i seljacki nemas Bontona nimlo i ubuduce odgovaraj meni kad pises poruke nemoj bit pizda pa napises na temu i molis Boga da to ja ne vidim
 
Top