pokusaj :)

pokusaj :)

Član
Sorry za offtopic, al interesuje me kakav je ovaj cc sa prostorom na zadnjoj klupi. Jel mogu stat 2 osobe prosjecne visine (170cm), bar po gradu? Predpostavljam da bi se ukocile na duzoj relaciji :)
 
Član
Alen-dB je napisao(la):
ne znam koliko mozes odvojiti za zvucnike,ali sigurno mozes nac bolje od sony-a.
msm da ce ti to svaki clan koji se razumije oko muzike reci.

otidji na http://bhtuning/ ,i tu mozes nac sig boljih sistema nego sony.
a isto imas i na piku.
Alene!!ja ih imam nove kupio i mogu ti reci da nisu nesta posebno, Sony jest marka ali ovi su slabi na njima pise da su 40w e sad :icon_rolleyes:
 
Član
Covjek kada nema nikakve zvucnika, kada kupi bilo kakve i cuje da sviraju osjecaj je woohooo. Kada covjek pocne dugo slusati tu muziku i kasnije se navikne na te zvucnike, on pozeli nesto bolje a time zaboravi ovo prvo wohooo. Glavna poslovica "Koliko para toliko i muzike" da imamo svi para ne bi postojale razlicite marke proizvoda jer bi svi kupovali najbolje ali ovo je sve zivot. Zvucnik od 50 W i 100 W RMS nikada nece isto zvucati jer ce se cuti razlika e tako je i ovdje slucaj. Momak ce na kraju opet sam da kupi zvucnike, kakve ne znamo, ali opet ce biti zadovoljan ovim prvim wohoo osim ako se nije dosta naslusao muzike pa ce htjeti ovaj drugi woohoo :D et da i ja jednom napisem beskoristan komentar :D

P.S Zavisi sta momak ganja tj. da li zeli da bude zemljotres ili potres :D
 
Top