Pokušaj od ničega nešta II

Pokušaj od ničega nešta II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dadao_style je napisao(la):
da je moje auto ja bih od dvojke preuredio i stavio da bude bez znaka i nakon nekog vremena nabaviš obrvu i to je to i ako nećeš stavljat duboke branike onda nabavi ralicu od gti ija onu za normalne branike ako je nemaš već znam da je teška situacija da si se istrošio ali samo želim pomoć i reć šta bi ga učili 100 puta boljim pozdrav i sretno dalje polako ali sigurno.......

ma stavio bih ja onu ralicu ali nemogu da je nadjem nigdje imao sam ja nju prije 2 god. ali je stari slomio (sletio s puta!??!) i otad je tražim. A što se tiče maske i ja sam nekako malo više zagrijan za dvojkinu ali moram naći kakvu dobru sa manje onih linija.
 
kako misliš sa manje linija kod nas su pretežno sve sa 4 rebra ima i sa 3 ali kod švaba to je kod nas rjetkost vidit
 
Član
dadao_style je napisao(la):
kako misliš sa manje linija kod nas su pretežno sve sa 4 rebra ima i sa 3 ali kod švaba to je kod nas rjetkost vidit
Ma 4 je dobro. nisam zagledao u zadnje vrijeme ali evo našao sam kod momka sa foruma, jes da je iz novog travnika ali nema veze otići ću akobogda pa ću uzeti pravo i one obrve što dođu na masku akobogda.
 
Član
Evo još Update-a juče sam u Car-audio kupio novi JVC KD-G632 (sa USB-om) postavljen super je. A da i auto ima dušu evo potvrde nakon što su mi postavili kass. proradio mi je i ventilator i dugo svjetlo, valjda je i autu falila muzika.
E sad hoću da pravim panele za prednje zvučnike u vratima imam već sad 2 (po jedan u vratima) ali pošto imam još dva ista takva (sony Xplode 13cm dvosistemci su u pitanju) hoću da napravim panele po dva komada a na zadnji dio isto na tapacirnge dva kom 17cm pa vidjećemo ako to budem uspio preko vikenda naljepiću kakvih slika.
 
kod mene se tako u moje dvice često desi ventilator stane neće da puše i opet sam proradi haha.... samo naprijed i polako nemoj ništa fušerit bolje polako ali sigurno.....
 
Član
Boja mu je legla odlicno, svaka cast. Kuka je otisla ;)
Sto se tice maske, ako mislis ostavljati ove uske branike onda ostavi i masku od keca samo je mozes ako hoces uraditi da bude bez znaka. Maska od 2-ice ti nikako nece stajati sa ovim uskim branicima, jedino ako mislis i duboke od dvice onda ok..
Prioritet nek ti budu neke dobre 15' felge, mogu i 14' ali siroke :icon_biggrin:..

i usput skini ovu antenu sa krova, zapet ces negdje u tunelu :icon_biggrin: sa njom.. :lol:

Bice to super autic ;)
 
Član
Bit ce to dobar autic, samo polako! A maska mi se ova ne svidja, mozda da nadjes bolju malo od kece ili kako vec kazes od dvojke ali...
 

IGY

Član
edo_16v je napisao(la):
Boja mu je legla odlicno, svaka cast. Kuka je otisla ;)
Sto se tice maske, ako mislis ostavljati ove uske branike onda ostavi i masku od keca samo je mozes ako hoces uraditi da bude bez znaka. Maska od 2-ice ti nikako nece stajati sa ovim uskim branicima, jedino ako mislis i duboke od dvice onda ok..
Prioritet nek ti budu neke dobre 15' felge, mogu i 14' ali siroke :icon_biggrin:..

i usput skini ovu antenu sa krova, zapet ces negdje u tunelu :icon_biggrin: sa njom.. :lol:

Bice to super autic ;)
cuj zapece u tunelu sa antenom :D:D:D
 
Član
Hvala raja mučim se mučim. Što se tiče antene stvarno sad nema šanse da je skinem jer nije je ni majstor skidao kad je farbao i onda bi dobio jedan svijetlo plavi krug na njenom mjestu a i rupu. A što se tiče maske od dvojke hoću samo iz razloga što je ovaod keca iz dijelova i pravo je ružan prelaz između farova i srednjeg dijela maske. A ako ništa vidio sam dvojkinu masku sa više linija sitne pa ako nju nađem preurediću je ako ne j..i ga šta ću pa znate i sami kako je teško nešta naći.
 
Član
Još update-a
Edo 16V:i usput skini ovu antenu sa krova, zapet ces negdje u tunelu sa njom..
OTIŠLA je stavio sam jednu kraću za 15~20 cm
Ugradio sam centralnu na vrata (neznam sad koje marke ali dobra je), unutra sam ubacio još malo plavih diodica (na ono svjetlo iznad vrata i u pretinac), "laktaš je takođe legao ko budali šamar, ČEP za rezervoar sam konačno našao i stavio crni plastični, a i "nekakav" Steel Mate alarm sa 1000 zahebancija se postavlja danas akoboda :icon_biggrin:.
Bijelih dioda, sjajnih obruča i recaro presvlaka (ima ali su 160 KM pa ću naručiti et ko meni 110KM Plavo crna kombinacija) u Auto shopu trenutno nema kad bude akobogda i to se kupuje. A ako mi ostane para poslije majstora (Bosh pumpa i mjenjač) onda ću kod plastičara po ralicu i obrvu za farove. Ima još toga ali se više nemogu ni sjetiti ko kad sam radio ko crnac ovih dana.
 
Član
e neka si zamjenio antenu, ona je stvarno bila prevelika..

Ganjaj kakve dobre felge pa onda te sitnice
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top