Poklanjam Bass kutiju

Poklanjam Bass kutiju

Član
U pitanju je kutija koja je radjena u Caraudio za 2x 12" ke . Ima 2 porta .

cca-125 l je

Smeta mi u garazi , a posto je ovo najcitaniji dio foruma zato sam post stavio ovdje da je sto prije nosi neko iz garaze.

pozz
 
Član
RE: Poklanjam Bass kutiju+ smola za fiberglas

Dakle kanta 20 kila smole bez ucvrscivaca , ubrzivaca i bez vlakana . Samo smola.

Ako ko moze nek danas dodje po nju . Pozz

Dakle nije da prodajem ali mi zao pokloniti...

Skoda Fabia opruge Eibach 20 km ja ih platio 250 . Samo da nije dzaba. Za model 1.9 TDI
Alu spojler na gepek 20 km ja ga platio 200 km...

Ako nekome bude i ovo puno poklonit cu mu ga .
Imam dvije avio gume sa boinga prednje ako kome i to bude trebalo nek se javi. Dzaba su , ali samo ako mu treba.

evo opruge



evo spojler slican ovom
http://static.pik.ba/galerija/2011-05/slika-158631-2011-05-1306007109-default.jpg

Kutija otisla . Hajmo dalje .

Nek mu je sa srecom .
 
Član
zanimaju me opruge gdje bi ih mogao pogledati da vidim ima li ikakve sanse da ih postavim na svoje amortizere
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
zanimaju me opruge gdje bi ih mogao pogledati da vidim ima li ikakve sanse da ih postavim na svoje amortizere

buraz samo ako ko ima 1.9 tdi nema potrebe da ih iko sjece . A ne bi ti imale ni efekta jer je fabia 1.9 tdi puno teza nego tvoje auto.
 
Član
serialgf je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
zanimaju me opruge gdje bi ih mogao pogledati da vidim ima li ikakve sanse da ih postavim na svoje amortizere

buraz samo ako ko ima 1.9 tdi nema potrebe da ih iko sjece . A ne bi ti imale ni efekta jer je fabia 1.9 tdi puno teza nego tvoje auto.

drug ima tare mali fabiu 1.9 tdi, u skoli je on trenutno, uzzet ce on opruge sto posto, ostavi mu to:cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
zanimaju me opruge gdje bi ih mogao pogledati da vidim ima li ikakve sanse da ih postavim na svoje amortizere

buraz samo ako ko ima 1.9 tdi nema potrebe da ih iko sjece . A ne bi ti imale ni efekta jer je fabia 1.9 tdi puno teza nego tvoje auto.

drug ima tare mali fabiu 1.9 tdi, u skoli je on trenutno, uzzet ce on opruge sto posto, ostavi mu to:cool:

nikakav problem.
 
Član
ArminM je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
zanimaju me opruge gdje bi ih mogao pogledati da vidim ima li ikakve sanse da ih postavim na svoje amortizere

buraz samo ako ko ima 1.9 tdi nema potrebe da ih iko sjece . A ne bi ti imale ni efekta jer je fabia 1.9 tdi puno teza nego tvoje auto.

drug ima tare mali fabiu 1.9 tdi, u skoli je on trenutno, uzzet ce on opruge sto posto, ostavi mu to:cool:

neka uzme tare njemu ce vise koristiti nego meni hvala na odg. pozz;)
 
Član
uzet ce tare sto posto, ja cu ih platit ako treba, al znam da oko toga nece biti problema, javit ce se on veceras;)
 
Top