Pogodi koje je auto ?! - Procitati pravila igre na prvoj stranici!

Pogodi koje je auto ?! - Procitati pravila igre na prvoj stranici!

Član
malo novije dopizdi ovo staro

ddd.jpg
 
Zasto u ovoj temi sudjeluje samo 5-6 clanova od 20 hiljada registriranih :icon_confused::D
Je li toliko nezanimljiva.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Zasto u ovoj temi sudjeluje samo 5-6 clanova od 20 hiljada registriranih :icon_confused::D

Ja ne volim ove stare konzerve, a još manje ih razlikujem. Pratim, ali ne pogađam jer nemam vremena da postavljam, a i par puta što sam pogodio, neko je "preko mene" postavio. Ako nema reda, čemu onda i potreba za učestvovanjem?;)
 
Porschefan je napisao(la):
Zasto u ovoj temi sudjeluje samo 5-6 clanova od 20 hiljada registriranih :icon_confused::D
Je li toliko nezanimljiva.

Nije da nije zanimljiva, nego ima vas trojica, cetvorica eksperata za ovo, pa se ostali i ne trude da pogadjaju:lol::lol: jer nemaju nikakve sanse:lol:
 
Oggy boy se naljutio :lol:

Ma ja bi osobno volio da se postavljaju auti novijeg godista, da se pojednostavi tema da se prosiri broj ucesnika. A ovi koji znaju malo vise da se suzdrze pogadjanja. Samo moj prijedlog. ;)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Oggy boy se naljutio :lol:

Ma ja bi osobno volio da se postavljaju auti novijeg godista, da se pojednostavi tema da se prosiri broj ucesnika. A ovi koji znaju malo vise da se suzdrze pogadjanja. Samo moj prijedlog. ;)

Daleko bilo, mission impossible.;)

Ma novija kola samo, ova stara em su sva ista ili na isti fazon, a i većinu ne zanimaju. Novija kola, neki karakterističan ili zbunjujući detalj koji podsjeća i na druge marke, pa da gađamo, ali bez "gugleta", i to je bzv, vidim da ljudi masovno to koriste, a ne svoju memoriju ili znanje i poznavanje automobila.;)

Evo, nešto tipa ovoga:

scaled.php
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Oggy boy se naljutio :lol:

Ma ja bi osobno volio da se postavljaju auti novijeg godista, da se pojednostavi tema da se prosiri broj ucesnika. A ovi koji znaju malo vise da se suzdrze pogadjanja. Samo moj prijedlog. ;)

dobra ti je taa a mogul ja postavit auto

Da nije mazda mozda
 
Top